DREWNIANY WARSZTAT MAGNETYCZNY NARZĘDZIA KLUCZE

Nowy

Zestaw dla Majstra.

Więcej szczegółów

356,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, plastik wysokiej jakości
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Drewniany, w pełni wyposażony stolik warsztatowy francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Dzięki 24 drewnianym elementom, zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, cierpliwość, koncentrację, stymuluje wyobraźnię i umiejętności społeczne, zachęcając do odgrywania scen, imitujących zachowanie dorosłych. Dzięki miejscom na odpowiednie segregowanie narzędzi dziecko uczy się również utrzymywania porządku. W skład zestawu wchodzą: śrubki i nakrętki (po 8 sztuk), gwoździe (4 sztuki), różnej długości listwy z otworami do mocowania (6 sztuk) oraz 3 magnetyczne narzędzia, przyczepiane do ściany warsztatu: śrubokręt, klucz i młotek. Stolik wyposażony jest też w imadło, koła zębate, dolną półkę do przechowywania i czarną tablicę do pisania kredą (w komplecie znajdują się 3 kolorowe kredy). Dzięki znacznym rozmiarom i wielu akcesoriom warsztatem może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko, a wysokość stołu jest optymalna zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci (38 cm).

Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego też Janod proponuje linię drewnianych zabawek BRICOLO "zabawa w dom". Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój, wspierając umiejętności społeczne, zachęcając do zabawy z rówieśnikami oraz do rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.


Drewniany, w pełni wyposażony warsztat od Janod to wszechstronna zabawka. 
Zestaw zaprojektowany został we Francji. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+. 
Producent: JANOD.
Liczba elementów: 24.
Wymiary produktu: 45,5 x 33 x 67,5 cm.
Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała bogatą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY WARSZTAT MAGNETYCZNY NARZĘDZIA KLUCZE

DREWNIANY WARSZTAT MAGNETYCZNY NARZĘDZIA KLUCZE

Zestaw dla Majstra.

Napisz opinię

Produkty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: