WARSZTAT GOKI Zobacz większe

PRZENOŚNY WARSZTAT NARZĘDZIA KLUCZE

Nowy

Drewniany zestaw narzędziowy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

129,99 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Trenowanie cierpliwości i dokładności, rozwój zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej, wspomaganie koncentracji oraz stymulowanie wzroku i dotyku.

Więcej informacji

Przenośny warsztat z narzędziami i schowkiem to wykonany z wysokiej jakości drewna zestaw do samodzielnego majsterkowania przez dziecko. Warsztat składa się z 16 elementów, wśród których znajdziemy: śrubki, nakrętki, młotek, płaski klucz i śrubokręt. Ponieważ dzieci są zafascynowane czynnościami, które wykonują dorośli, ten zestaw pozwoli poczuć się dziecku jak prawdziwemu, dorosłemu Majsterkowiczowi. Dzięki uchwytowi zamontowanemu w zabawce, warsztat z narzędziami można swobodnie przenosić a schowek pozwala na włożenie tam np. śrubek.

Nasz warsztat to zabawka, która pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Wszystkie elementy w tym zestawie można ze sobą łączyć w dowolny sposób, dzięki czemu dziecko może tworzyć własne ciekawe projekty. Zabawka ta rozwija dziecięcą wyobraźnię techniczną, pobudza funkcje poznawcze, spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Majsterkowanie wpływa bardzo korzystnie na rozwój zdolności manualnych. Warsztat z narzędziami pokazuje dziecku, jak wiele radości może przynieść kreatywna i nieograniczona zabawa.

Stwórz coś oryginalnego i ciesz się zabawą! Mądre zabawki to inwestycja w rozwój dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 27,5 x 175 x 15 cm
Producent: GOKI

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PRZENOŚNY WARSZTAT NARZĘDZIA KLUCZE

PRZENOŚNY WARSZTAT NARZĘDZIA KLUCZE

Drewniany zestaw narzędziowy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: