WARSZTAT GOKI Zobacz większe

PRZENOŚNY WARSZTAT NARZĘDZIA KLUCZE

Nowy

Drewniany zestaw narzędziowy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

129,99 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Trenowanie cierpliwości i dokładności, rozwój zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej, wspomaganie koncentracji oraz stymulowanie wzroku i dotyku.

Więcej informacji

Przenośny warsztat z narzędziami i schowkiem to wykonany z wysokiej jakości drewna zestaw do samodzielnego majsterkowania przez dziecko. Warsztat składa się z 16 elementów, wśród których znajdziemy: śrubki, nakrętki, młotek, płaski klucz i śrubokręt. Ponieważ dzieci są zafascynowane czynnościami, które wykonują dorośli, ten zestaw pozwoli poczuć się dziecku jak prawdziwemu, dorosłemu Majsterkowiczowi. Dzięki uchwytowi zamontowanemu w zabawce, warsztat z narzędziami można swobodnie przenosić a schowek pozwala na włożenie tam np. śrubek.

Nasz warsztat to zabawka, która pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Wszystkie elementy w tym zestawie można ze sobą łączyć w dowolny sposób, dzięki czemu dziecko może tworzyć własne ciekawe projekty. Zabawka ta rozwija dziecięcą wyobraźnię techniczną, pobudza funkcje poznawcze, spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Majsterkowanie wpływa bardzo korzystnie na rozwój zdolności manualnych. Warsztat z narzędziami pokazuje dziecku, jak wiele radości może przynieść kreatywna i nieograniczona zabawa.

Stwórz coś oryginalnego i ciesz się zabawą! Mądre zabawki to inwestycja w rozwój dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 27,5 x 175 x 15 cm
Producent: GOKI

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PRZENOŚNY WARSZTAT NARZĘDZIA KLUCZE

PRZENOŚNY WARSZTAT NARZĘDZIA KLUCZE

Drewniany zestaw narzędziowy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: