ZESTAW MAJSTERKOWICZ DREWNIANE NARZĘDZIA

Nowy

Skrzynka z narzędziami.

Więcej szczegółów

146,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu drewnianą, bogato wyposażoną walizkę, która zmienia się w stół do majsterkowania dla małego Mechanika. Wyjątkowy Zestaw dla Majsterkowicza - Złotej Rączki. Ten podręczny warsztat to drewniana, edukacyjna zabawka, która zapewni wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy. To idealny prezent dla dziecka, które lubi naśladować swojego tatę podczas drobnych prac domowych. Teraz wspólnie można reperować, skręcać i wbijać gwoździe. Czas spędzony razem z pociechą to dobra zabawa i niezapomniane chwile.

Zestaw zawiera :
-
składaną skrzynkę
-
śrubokręt
-
młotek
-
klucz
-
6 złączy
-
4 gwoździe
-
8 śrub
-
8 nakrętek

Wszystko to zostało zapakowane w drewnianą skrzynkę, którą można zamienić w stół do majsterkowania. 
Nasz zestaw wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój, wspierając umiejętności społeczne, zachęcając do zabawy z rówieśnikami oraz do rozwiązywania problemów.

Drewniany stół do majsterkowania to idealny prezent dla przyszłego majstra. Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy. Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+. 
Wymiary produktu: dł: 35,0cm x wys: 29,0cm x szer: 30,5cm
Producent: VIGA.
VIGA:
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała bogatą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW MAJSTERKOWICZ DREWNIANE NARZĘDZIA

ZESTAW MAJSTERKOWICZ DREWNIANE NARZĘDZIA

Skrzynka z narzędziami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

22 Inne produkty w tej samej kategorii: