DREWNIANY WARSZTAT MECHANIKA Z NARZĘDZIAMI

Nowy

Stół z narzędzimi dla Majsterkowicza.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

375,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno, plastik wysokiej jakości
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i zmysłu konstruktora.

Więcej informacji

Oto przed Państwem Warsztat Mechanika, wyjątkowy zestaw dla Złotej Rączki. Warsztat Mechanika to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku stać się Mistrzem Konstruowania. Już nie tylko Rodzic będzie miał swoje własne miejsce pracy, ale również Mały Majster. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszemu Warsztatowi pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. 

Warsztat Mechanika to profesjonalny, drewniany stół z narzędziami do pracy: młotkiem, płaskim kluczem, miarką, śrubokrętem. Do dyspozycji dziecka pozostają również śruby, zakrętki, nakładki które można montować w systemie otworów i dziur. Pod stołem znajduje się specjalna półka na wszystkie części, dzięki czemu nic się nie zgubi. Wszystkie elementy można ze sobą łączyć w dowolny sposób, co daje mnóstwo możliwości do zabawy. Warsztat posiada koła, więc można go swobodnie przewozić między pomieszczeniami, dając jeszcze więcej możliwości do kreatywnej zabawy.


Ten kreatywny Warsztat to zabawka która nie pozwoli dziecku na nudę. Pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do "dorosłej zabawy", zbierania doświadczeń i obserwacji a także:
• uczy technicznego podejścia do zabawy,
• rozwija wyobraźnię, pamięć i koncentrację,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych.


Warsztat Mechanika to edukacyjna zabawka, której celem jest pokazanie dziecku jak wiele radości może przynieść kreatywna zabawa. Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary produktu: 48 x 50 x 27 cm
Ilość elementów: 42.
Producent: SEVI.
Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne. 

Jeszcze więcej kreatywnych pomysłów na zabawę znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY WARSZTAT MECHANIKA Z NARZĘDZIAMI

DREWNIANY WARSZTAT MECHANIKA Z NARZĘDZIAMI

Stół z narzędzimi dla Majsterkowicza.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: