WARSZTAT WALIZKA SKŁADANA Z NARZĘDZIAMI

Nowy

Narzędzia dla Złotej Rączki

Więcej szczegółów

219,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Oto drewniana, bogato wyposażona, składana walizka dla małego Mechanika. Wyjątkowy Zestaw dla Majsterkowicza - Złotej Rączki. Ten podręczny warsztat to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku na kreatywną zabawę. Już nie tylko Rodzic będzie miał swoje własne narzędzia do pracy, ale również Mały Majster. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszej walizce pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. 

W skład zestawu wchodzą: śrubki, nakrętki, śrubokręt, klucz, młotek oraz składana walizka. Elementy można montować w systemie otworów i dziur znajdujących się na zabawce. Dzięki 25 drewnianym elementom, zabawa wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne. Dzięki miejscom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również utrzymywania porządku.

Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego też Janod proponuje linię drewnianych zabawek BRICOLO ‘zabawa w dom’. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój, wspierając umiejętności społeczne, zachęcając do zabawy z rówieśnikami oraz do rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.


Drewniana walizka-warsztat francuskiej marki Janod to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Zabawka zaprojektowana została we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+. 
Producent: JANOD.
Liczba elementów: 25.
Wymiary produktu: 36,5 x 30 x 29 cm.
Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała bogatą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WARSZTAT WALIZKA SKŁADANA Z NARZĘDZIAMI

WARSZTAT WALIZKA SKŁADANA Z NARZĘDZIAMI

Narzędzia dla Złotej Rączki

Napisz opinię

Produkty powiązane

24 Inne produkty w tej samej kategorii: