WARSZTAT MECHANIKA ZESTAW Z NARZĘDZIAMI

Nowy

Stół z narzędzimi dla Złotej Rączki

Więcej szczegółów

363,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno, plastik wysokiej jakości
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Drewniany, w pełni wyposażony stół warsztatowy francuskiej marki Janod to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Ten Warsztat to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku stać się Mistrzem Konstruowania. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszemu Warsztatowi pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. Dzięki 24 drewnianym elementom, zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne zachęcając do odgrywania scenek. W skład zestawu wchodzą: śrubki, nakrętki, 3 magnetyczne narzędzia przyczepiane do ściany warsztatu: śrubokręt, klucz oraz młotek. Stolik wyposażony jest również w imadło, magnetyczną ściankę z torem do przesuwania elementów oraz półką do przechowywania narzędzi. Dzięki miejscom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również utrzymywać porządek. Znaczne rozmiary (45,5x33x67,5 cm) i wiele elementów powoduje, że warsztatem może bawić się jednocześnie kilkoro dzieci.

Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego też Janod proponuje linię drewnianych zabawek BRICOLO "zabawa w dom". Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój, wspierając umiejętności społeczne, zachęcając do zabawy z rówieśnikami oraz do rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.


Drewniany, w pełni wyposażony warsztat od Janod to wszechstronna zabawka. 
Zestaw zaprojektowany został we Francji. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+. 
Producent: JANOD.
Liczba elementów: 24.
Wymiary produktu: 45,5 x 33 x 67,5 cm.
Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała bogatą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WARSZTAT MECHANIKA ZESTAW Z NARZĘDZIAMI

WARSZTAT MECHANIKA ZESTAW Z NARZĘDZIAMI

Stół z narzędzimi dla Złotej Rączki

Napisz opinię

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: