WARSZTAT ZESTAW MAGNETYCZNY Z NARZĘDZIAMI

Nowy

Stół z narzędziami dla Złotej Rączki

Więcej szczegółów

398,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno, plastik wysokiej jakości
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Oto drewniany, w pełni wyposażony wózek-warsztat dla małego Mechanika. Wyjątkowy Zestaw dla Majsterkowicza - Złotej Rączki. Ten Wózek to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku stać się Mistrzem Konstruowania. Już nie tylko Rodzic będzie miał swoje własne miejsce pracy, ale również Mały Majster. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszemu Warsztatowi pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. 

W skład zestawu wchodzą: śrubki, nakrętki, śrubokręt, klucz, młotek, imadło oraz wózek z magnetyczną ścianką. Elementy można również montować w systemie otworów i dziur znajdujących się na wózku. Dzięki znacznym rozmiarom (36x32,5x44 cm) i wielu akcesoriom warsztatem może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko. Dzięki 25 drewnianym elementom, zabawa wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne zachęcając do odgrywania scen imitujących zachowanie dorosłych. Dzięki miejscom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również porządku.

Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego też Janod proponuje linię drewnianych zabawek BRICOLO ‘zabawa w dom’. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój, wspierając umiejętności społeczne, zachęcając do zabawy z rówieśnikami oraz do rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.


Drewniany, w pełni wyposażony wózek-warsztat francuskiej marki Janod to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Zabawka zaprojektowana została we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+. 
Producent: JANOD.
Liczba elementów: 25.
Wymiary produktu: 36 x 32,5 x 43 cm.
Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała bogatą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WARSZTAT ZESTAW MAGNETYCZNY Z NARZĘDZIAMI

WARSZTAT ZESTAW MAGNETYCZNY Z NARZĘDZIAMI

Stół z narzędziami dla Złotej Rączki

Napisz opinię

Produkty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: