DREWNIANY WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI KLUCZE

Nowy

Zestaw narzędziowy dla dziecka.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

106,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej, wspomaganie koncentracji oraz stymulowanie wzroku i dotyku, trenowanie cierpliwości i dokładności.

Więcej informacji

Warsztat z narzędziami to wykonany z wysokiej jakości drewna zestaw do samodzielnego majsterkowania przez dziecko. Warsztat składa się z 15 elementów, wśród których znajdziemy: śrubki, nakrętki, koła zębate, młotek, płaski klucz czy śrubokręt. Ponieważ dzieci są zafascynowane czynnościami, które wykonują dorośli, ten zestaw pozwoli poczuć się dziecku jak prawdziwemu, dorosłemu Majsterkowiczowi.

Nasz warsztat to zabawka, która pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Wszystkie elementy w tym zestawie można ze sobą łączyć w dowolny sposób, dzięki czemu dziecko może tworzyć własne ciekawe projekty. Zabawka ta rozwija dziecięcą wyobraźnię techniczną, pobudza funkcje poznawcze, spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Majsterkowanie wpływa bardzo korzystnie na rozwój zdolności manualnych. Warsztat z narzędziami pokazuje dziecku, jak wiele radości może przynieść kreatywna i nieograniczona zabawa.

Stwórz coś własnego, oryginalnego i ciesz się zabawą! Mądre zabawki to inwestycja w rozwój dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 29 x 7 x 15 cm
Producent: SEVI - jakość i zadowolenie ponad wszystko!

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI KLUCZE

DREWNIANY WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI KLUCZE

Zestaw narzędziowy dla dziecka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

17 Inne produkty w tej samej kategorii: