warsztat drewniany Zobacz większe

DREWNIANY WARSZTAT DLA CHŁOPCA

Nowy

Stół z narzędzimi dla Małego Pomocnika.

Więcej szczegółów

179,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu drewniany warsztat dla dzieci. Wyjątkowy Zestaw dla Majsterkowicza - Złotej Rączki.
Nasz warsztat to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku stać się Mistrzem Konstruowania. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszemu Warsztatowi pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. Dodatkową zaletą tego zestawu jest to, że już do skręcenia samego warsztatu należy częściowo użyć śrubek z zestawu, więc już składanie zabawki jest zabawą. Rodzic musi pomóc tylko przy wkręcaniu części zwykłych śrubek (10 sztuk).

Warsztat Mechanika to profesjonalny, drewniany i stabilny stół z narzędziami do pracy. W zestawie można znaleźć m.in. takie narzędzia jak:

  • piła
  • młotek
  • klucz francuski.

Na górnym panelu warsztatu znajduje się zegar i zawieszony jest telefon komórkowy małego majstra. Poniżej znajduje się sprytny pojemnik na narzędzia i części. Zestaw składa się łącznie z 37 elementów. Pod stołem znajduje się specjalna półka na wszystkie części, dzięki czemu nic się nie zgubi. Wszystkie elementy można ze sobą łączyć w dowolny sposób, co daje mnóstwo możliwości do zabawy.


Ten kreatywny Warsztat to zabawka która nie pozwoli dziecku na nudę. Pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do "dorosłej zabawy", zbierania doświadczeń i obserwacji a także:

• uczy technicznego podejścia do zabawy,
• rozwija wyobraźnię, pamięć i koncentrację,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych.


Warsztat Mechanika to edukacyjna zabawka, której celem jest pokazanie dziecku jak wiele radości może przynieść kreatywna zabawa. Stworzenie czegoś własnego i oryginalnego to powód do wielkiej dumy i uznania. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary warsztatu: 56 x 40 x 30cm.

Producent: CLASSIC WORLD.
Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek kreatywnych i edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY WARSZTAT DLA CHŁOPCA

DREWNIANY WARSZTAT DLA CHŁOPCA

Stół z narzędzimi dla Małego Pomocnika.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: