DREWNIANE KLOCKI ZESTAW DLA MAJSTERKOWICZA

Nowy

Drewniane klocki do skręcania 500 sztuk!

Więcej szczegółów

515,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych i precyzji ruchów, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku.

Więcej informacji

500-elementowy zestaw konstruktora to wprost wymarzony prezent dla małego majsterkowicza. Dzięki takiej ilości elementów i mnogości ich form możliwość budowania wciąż nowych konstrukcji są nieograniczone. Dzięki różnorodnym drewnianym elementom zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, cierpliwość, koncentrację, a także stymuluje wyobraźnię i umiejętności społeczne. 


W skład zestawu wchodzi:

  • 497 elementów konstrukcyjnych wśród których znajdują się między innymi elementy drewniane, elementy z przezroczystego tworzywa do wykorzystania jako szyby w pojazdach, koła i kolorowe łączniki. Znajdują się tu również 2 kartonowe pudełka z magnesem na środku do złożenia i wykorzystania jako kontener. Do magnetycznego kontenera jest dołożony jest również drewniany element z magnesem, z którego można zrobić dźwig. 
  • instrukcja z przykładowymi konstrukcjami do wykonania. Instrukcja została podzielona na konstrukcje o różnym stopniu trudności, oznaczone odpowiednią ilością gwiazdek, od 1 do 6. Jedna gwiazdka to np. nożyczki, drabina, a 6 gwiazdek, czyli konstrukcja najtrudniejsza to statek, koparka i inne ciekawe maszyny czy pojazdy.
  • pudełko plastikowe z pokrywką zamykaną po bokach oraz uchwytem na środku tak, aby cały zestaw łatwo było przechowywać i przenosić (chociaż przenoszenie wcale nie będzie takie łatwe, bo cały zestaw trochę waży).

Ten kreatywny zestaw pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do zbierania doświadczeń i obserwacji a także:
• pobudza jego wyobraźnię przestrzenną,
• rozwija koncentrację, 
• pobudza spostrzegawczość i pamięć,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych oraz motorykę dłoni.


Zestaw Konstrukcyjny pokazuje dziecku jak wiele można zrobić samemu i ile radości przynosi kreatywna zabawa. Stworzenie czegoś własnego i oryginalnego to powód do wielkiej dumy i uznania.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Zestaw zawiera 500 elementów.
Producent: CLASSIC WORLD.
Wymiary opakowania: 41 x 28 x20cm.

Ze względu na dużą ilość elementów, zestaw sprawdzi się również jako wyposażenie przedszkoli i placów zabaw oraz wszędzie tam, gdzie bawić się może kilkoro dzieci.

Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI ZESTAW DLA MAJSTERKOWICZA

DREWNIANE KLOCKI ZESTAW DLA MAJSTERKOWICZA

Drewniane klocki do skręcania 500 sztuk!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: