DREWNIANE KLOCKI ZESTAW DLA MAJSTERKOWICZA

Nowy

Drewniane klocki do skręcania 500 sztuk!

Więcej szczegółów

515,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych i precyzji ruchów, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku.

Więcej informacji

500-elementowy zestaw konstruktora to wprost wymarzony prezent dla małego majsterkowicza. Dzięki takiej ilości elementów i mnogości ich form możliwość budowania wciąż nowych konstrukcji są nieograniczone. Dzięki różnorodnym drewnianym elementom zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, cierpliwość, koncentrację, a także stymuluje wyobraźnię i umiejętności społeczne. 


W skład zestawu wchodzi:

  • 497 elementów konstrukcyjnych wśród których znajdują się między innymi elementy drewniane, elementy z przezroczystego tworzywa do wykorzystania jako szyby w pojazdach, koła i kolorowe łączniki. Znajdują się tu również 2 kartonowe pudełka z magnesem na środku do złożenia i wykorzystania jako kontener. Do magnetycznego kontenera jest dołożony jest również drewniany element z magnesem, z którego można zrobić dźwig. 
  • instrukcja z przykładowymi konstrukcjami do wykonania. Instrukcja została podzielona na konstrukcje o różnym stopniu trudności, oznaczone odpowiednią ilością gwiazdek, od 1 do 6. Jedna gwiazdka to np. nożyczki, drabina, a 6 gwiazdek, czyli konstrukcja najtrudniejsza to statek, koparka i inne ciekawe maszyny czy pojazdy.
  • pudełko plastikowe z pokrywką zamykaną po bokach oraz uchwytem na środku tak, aby cały zestaw łatwo było przechowywać i przenosić (chociaż przenoszenie wcale nie będzie takie łatwe, bo cały zestaw trochę waży).

Ten kreatywny zestaw pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do zbierania doświadczeń i obserwacji a także:
• pobudza jego wyobraźnię przestrzenną,
• rozwija koncentrację, 
• pobudza spostrzegawczość i pamięć,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych oraz motorykę dłoni.


Zestaw Konstrukcyjny pokazuje dziecku jak wiele można zrobić samemu i ile radości przynosi kreatywna zabawa. Stworzenie czegoś własnego i oryginalnego to powód do wielkiej dumy i uznania.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Zestaw zawiera 500 elementów.
Producent: CLASSIC WORLD.
Wymiary opakowania: 41 x 28 x20cm.

Ze względu na dużą ilość elementów, zestaw sprawdzi się również jako wyposażenie przedszkoli i placów zabaw oraz wszędzie tam, gdzie bawić się może kilkoro dzieci.

Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI ZESTAW DLA MAJSTERKOWICZA

DREWNIANE KLOCKI ZESTAW DLA MAJSTERKOWICZA

Drewniane klocki do skręcania 500 sztuk!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: