EDUKACYJNY STOLIK ZEBRA PRZEPLATANKA LABIRYNT

Nowy

Kolorowy Labirynt dla rozwoju małych rączek.

Więcej szczegółów

156,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, metal
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, trenowanie chwytania, przekładania, manipulowania przedmiotami, ćwiczenia koncentracji i precyzji.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu wyjątkową zabawkę edukacyjną - Motoryczną Zebrę dla Maluszków.
Drewniana zabawka marki Manhattan Toy stworzona została z myślą o najmłodszych. Przeplatanka została wykonana z dbałością o szczegóły i przedstawia postać Zebry z wieloma ruchomymi elementami do przesuwania. Obrotowe kwiatki, uchwyty w formie owadów oraz kolorowe liczydło pozwalają maluchom na kompleksowy trening małej motoryki. Zebra to zabawka pełna rozwijających funkcji!


Motoryczna Zebra to edukacyjna, drewniana zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. To zabawka, która wspomoże wszechstronny rozwój każdego dziecka a w szczególności:

  • zachęci dziecko do aktywności fizycznej,

  • wpłynie na jego rozwój ruchowy i motorykę,

  • poprawi sprawność i koordynację ruchową,

  • ułatwi doskonalenie sprawności manualnych dziecka,

  • pobudzi procesy samodzielnego myślenia i wyobraźnię przestrzenną.

Nasza Motoryczna Zebra to doskonała zabawka dla dzieci od najmłodszych lat. Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka i kształtuje jego prawidłowy rozwój. Ładne, ciepłe kolory, oryginalny i ciekawy kształt, odpowiednie zaokrąglenia, wszystko to razem tworzy edukacyjną i niepowtarzalną zabawkę. Zabawka bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane są w najmniejszym szczególe. Farby na bazie wody użyte do ozdobienia zabawki są bezpieczne dla dzieci.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.

  • Wymiary zabawki: 29 x 14 x 33 cm.

  • Producent: MANHATTAN TOY.

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną Twoje dziecko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą rozwojowych zabawek dla dzieci.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

EDUKACYJNY STOLIK ZEBRA PRZEPLATANKA LABIRYNT

EDUKACYJNY STOLIK ZEBRA PRZEPLATANKA LABIRYNT

Kolorowy Labirynt dla rozwoju małych rączek.

Napisz opinię

Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: