DREWNIANA PRZEPLATANKA LABIRYNT MANUALNY

Nowy

Manualny labirynt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

129,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 2Y+
Tworzywo wykonania Drewno, Metal
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, ćwiczenie chwytania, przesuwania i przekładania elementów, nauka poprzez naśladowanie.

Więcej informacji

Przeplatanka z kuleczkami to duży i stabilny labirynt, mula, wykonana z bezpiecznych materiałów o trwałym, drewnianym podłożu. To zabawka dla dzieci w różnym wieku. Kolorowe elementy dziecko przesuwa rączkami poprzez kręte ścieżki, ćwicząc przy tym swoje zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Ruchomych elementów jest bardzo dużo, mają one różne kształty i różne kolory, dzięki czemu zabawka jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. Kolorowe części dziecko wprawia w ruch, posuwa, przesuwa, zrzuca, obraca.


Takie przeplatanki i labirynty to bardzo ciekawa propozycja dla dzieci dostarczająca wiele możliwości zabawy. To edukacyjna zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. Oprócz samej zabawy dziecko będzie miało zapewniony wszechstronny rozwój ruchowy i motoryczny oraz aktywność fizyczną. Dzięki naszej muli dziecko doskonali myślenie przyczynowo-skutkowe, sprawność i koordynację ruchową, poznaje kolory i kształty, rozwija wyobraźnię przestrzenną. 


Przeplatanka z kuleczkami to ogólnorozwojowa zabawka dla dzieci od najmłodszych lat. 
Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
Wymiary zabawki: 17 x 28 x 26 cm.
Producent: SMALL FOOT.

Small Foot to podmarka niemieckiej marki Small Foot Design, wykreowanej w 2002 roku. Zabawki Small Foot Design dostarczają dzieciom mnóstwo dobrej, kreatywnej zabawy. Przyczyniają się do rozwoju zmysłów słuchu, wzroku, dotyku, zdolności motorycznych oraz koordynacji ruchu dziecka. Celem działania marki Small Foot Design jest idea: "życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu". Asortyment cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo, nadzór sprawuje dział kontroli jakości, zabawki są także testowane przez niezależne jednostki badawcze. Do produkcji zabawek używane jest drewno o wysokiej jakości, uzyskiwane z ponownego zalesienia. Wszystkie zabawki odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Pakowane są w kartoniki produkowane z certyfikowanego materiału FSC. W ten sposób Small Foot Design przyczynia się do ochrony zasobów leśnych.


Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi przeplatankami, zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA PRZEPLATANKA LABIRYNT MANUALNY

DREWNIANA PRZEPLATANKA LABIRYNT MANUALNY

Manualny labirynt.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: