LICZYDŁO viga Zobacz większe

DREWNIANE LICZYDŁO

Nowy

Kolorowa edukacyjna zabawka.

Więcej szczegółów

35,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Nauka liczenia: dodawania i odejmowania, rozwój i doskonalenie zdolności manualnych, kształtuje cierpliwość i konsekwencję.

Więcej informacji

Drewniane Liczydło to nauka liczenia i edukacyjna, kolorowa zabawka manualna w jednym. Na dużym i stabilnym stojaku umieszczonych jest 5 rzędów dużych, poręcznych i kolorowych kulek. Dziecko może kulki przesuwać w dowolną stronę ucząc się przy tym liczenia: dodawania i odejmowania w zakresie 10 a dla lepszych zawodników nawet w zakresie 50. Nasze kolorowe liczydło pomoże dziecku zrozumieć matematykę, przeniesie działania z wyobraźni na rzeczywistość, zapewniając przy tym świetną zabawę.
Odpowiednia wielkość, przyjemne kształty i kolory sprawia, że dziecko będzie bardzo zadowolone z liczydła.

Dzięki takim edukacyjnym zabawkom dzieci zdobywają potrzebną wiedzę poprzez zabawę zanim jeszcze pójdą do przedszkola i szkoły. Liczydło to zabawka dzięki, której dzieci trenują dodawanie, odejmowanie, cierpliwość oraz logiczne myślenie, koncentrację i spostrzegawczość a także ćwiczenia manualne i precyzję ruchów.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary produktu: dł.: 20,5cm x wys.: 19,5cm x szer.: 5,00cm.
Producent: VIGA


Z serii edukacyjnych zabawek polecamy również puzzle Alfabet Duże i Małe Litery, układanki, puzzle, gry i kostki manualne. Wszystkie te rzeczy dostępne są w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE LICZYDŁO

DREWNIANE LICZYDŁO

Kolorowa edukacyjna zabawka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

27 Inne produkty w tej samej kategorii: