MULA PRZEPLATANKA EDUKACYJNY LABIRYNT

Nowy

Wielofunkcyjna zabawka dla najmłodszych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

372,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, Metal - Mula
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie i puszczanie przedmiotów, dopasowywanie elementów, przemieszczanie elementów, rozwój zdolności manualnych.

Więcej informacji

Sześcienna Kostka marki SEVI to wspaniała zabawka motoryczna dla dzieci. Jedna kostka, sześć stron zabawy, sześć zabaw w jednej kostce. Nasza Kostka to duża, drewniana, edukacyjna zabawka, to innowacyjny labirynt manualny - inny niż wszystkie. To połączenie sortera kształtów, labiryntu manualnego, przeplatanki, muli i kręciołkowych elementów. Dodatkowo drobne detale zabawki, świecą w ciemności. 


Sześcienna Kostka to edukacyjna, drewniana zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil, z nią nie ma czasu na nudę. To zabawka, która wspomoże wszechstronny rozwój każdego dziecka a w szczególności:
- zachęci dziecko do aktywności fizycznej,
- wpłynie na rozwój ruchowy i motorykę,
- poprawi sprawność i koordynację ruchową,
- rozwinie umiejętności klasyfikacji,
- zachęci do poznawania kolorów i rozpoznawania kształtów,
- ułatwi doskonalenie sprawności manualnych dziecka,
- pobudzi procesy samodzielnego myślenia i wyobraźnię przestrzenną.
Nasza Sześcienna Kostka to doskonała zabawka dla dzieci od najmłodszych lat. Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka i kształtuje prawidłowy rozwój.

Zabawka została bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane są w najmniejszym szczególe. Ładne, ciepłe kolory, ciekawe kształty, odpowiednie zaokrąglenia, wszystko razem tworzy edukacyjną i niepowtarzalną zabawkę.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18M+.
Wymiary zabawki: 37 x 32 x 40 cm.
Producent: SEVI.
Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne. 


Zrób oryginalny, wyjątkowy i niezapomniany prezent swojemu dziecku. Ta zabawka zostanie z Wami na bardzo dłuuuugo. 
Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

MULA PRZEPLATANKA EDUKACYJNY LABIRYNT

MULA PRZEPLATANKA EDUKACYJNY LABIRYNT

Wielofunkcyjna zabawka dla najmłodszych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: