LABIRYNT PRZEPLATANKA + DREWNIANA KOLEJKA

Nowy

Manualny labirynt połączony z drewniana kolejką.

Więcej szczegółów

370,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 18M+
Tworzywo wykonania Drewno, Metal
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, ćwiczenie chwytania, przesuwania i przekładania elementów, nauka przez naśladowanie.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu Aktywny Stolik Edukacyjny w najlepszym wydaniu! Trwały, stabilny, kolorowy, wykonany z bezpiecznych materiałów, to zakręcona przeplatanka dla dzieci wraz z drewnianą kolejką. Odjazdowa przeplatanka jakiej jeszcze nie było. 
Aktywny Stolik dla dzieci to duża, stabilna, drewniana i edukacyjna zabawka. To innowacyjny labirynt, stolik manualny oraz drewniana kolejka z torami, w jednym. Kolorowe elementy dziecko przesuwa rączkami przez kręte ścieżki, ćwicząc przy tym swoje zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Ruchomych elementów jest bardzo dużo, mają one różne kształty i różne kolory, dzięki czemu zabawka jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. Kolorowe części dziecko wprawia w ruch, posuwa, przesuwa, zrzuca, obraca. Tory znajdujące się na stoliku oraz drewniane wagoniki uatrakcyjniają zabawę dziecku. 3 kolorowe zwierzątka - wagoniki połączone są ze sobą magnesami, można dowolnie je ustawiać i kompletować. To niezwykła kolejka w w niezwykłej scenerii. Nasza przeplatanka jest bardzo atrakcyjna dla dzieci ponieważ posiada wiele możliwości zabawy.

Z naszym Aktywnym Stolikiem Edukacyjnym dziecko nie ma czasu na nudę. To zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. Oprócz samej zabawy dziecko będzie miało zapewnione:
- wszechstronny rozwój ruchowy i motoryczny, 
- aktywność fizyczną,
- doskonalenie sprawności i koordynacji ruchowej,
- poznawanie kolorów i kształtów,
- rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego oraz rozwój wyobraźni przestrzennej. 
Aktywny Stolik to ogólnorozwojowa zabawka dla dzieci od najmłodszych lat. Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18M+.
Wymiary zabawki: 60 cm x 40 cm x 69cm.
Producent: HAPE - zabawka bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane w najmniejszym szczególe, ciepłe barwy, ciekawe kształty.
Hape to niemiecka firma uznawana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są kreatywne, innowacyjne, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska.
Zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród!
Zabawki firmy Hape są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, drewna, w tym drewna bambusowego, drewna FSC oraz drewna niecertyfikowanego,  farb na bazie wody ( które nie uczulają dzieci ). Wszystkie produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Opakowania zabawek robione są w ok. 90%. z recyklingowego papieru. 


Aktywny Stolik to propozycja zabawki wielopokoleniowej. To zabawka, która pozostanie z Wami na bardzo dłuuuugo.
HAPE - to gwarancja jakości, solidności i niezawodności.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

LABIRYNT PRZEPLATANKA + DREWNIANA KOLEJKA

LABIRYNT PRZEPLATANKA + DREWNIANA KOLEJKA

Manualny labirynt połączony z drewniana kolejką.

Napisz opinię

Produkty powiązane

27 Inne produkty w tej samej kategorii: