LABIRYNT EDUKACYJNY DREWNIANA PRZEPLATANKA

Nowy

Kolorowy Labirynt dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

54,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, metal
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie, przekładanie, manipulowanie przedmiotami, koncentracja i precyzja ruchów.

Więcej informacji

Labirynt manualny to przeplatanka manualna, edukacyjna zabawka dla dzieci. Drewniana kolorowa podstawka a na niej spirale z wielobarwnymi drewnianymi elementami o rozmaitych kształtach, które można przesuwać, przekładać, podnosić i zrzucać.
Na dwóch metalowych, kolorowych prętach (czerwony i żółty) znajdują się drewniane koraliki, które dziecko może przesuwać w dowolny sposób. Na pętlach łącznie znajduje się 15 drewnianych klocków i koralików. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim małych mieszkańców ogrodu: pszczółkę, żabkę, ślimaka, ważkę i motylka. Dodatkowo podstawa zabawki została fantazyjnie wycięta, a na środku ustawiono wesołego muchomorka, wokół którego kręci się życie małych stworzonek. Muchomorek został zamontowany na specjalnym sznurku, dzięki czemu kapelusz się obraca i można go wyginać, a po puszczeniu wróci na swoje miejsce, co stanowi kolejną atrakcję. Nasza przeplatanka, to świetna manualna zabawka, która swoją ciekawą budową przyciągnie uwagę dziecka na długo.


Ideą manualnych labiryntów jest rozwój i doskonalenie koordynacji małych rączek. Nasza przeplatanka skupia wzrok dziecka, uczy koncentracji, przetwarzania informacji oraz wyciągania wniosków. To zabawka, dzięki której dziecko:
• doskonali umiejętności rozwiazywania problemów,
• poprawia zdolności motoryczne i manipulacyjne,
• uczy się planowania swoich czynności,
• rozwija inicjatywę, pomysłowość oraz zaradność.


Nasza przeplatanka to dużo możliwości, moc zabawy i uśmiech na twarzy dziecka. Zabawka została bardzo starannie wykonana, co jest gwarancją długiej i bezpiecznej zabawy każdego malucha.
Mula przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary: średnica podstawy: 22 cm, wysokość: 26cm.
Producent: LELIN.


Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną Twoje dziecko.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

LABIRYNT EDUKACYJNY DREWNIANA PRZEPLATANKA

LABIRYNT EDUKACYJNY DREWNIANA PRZEPLATANKA

Kolorowy Labirynt dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: