LABIRYNT EDUKACYJNY DREWNIANA PRZEPLATANKA

Nowy

Kolorowy Labirynt dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

54,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno, metal
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie, przekładanie, manipulowanie przedmiotami, koncentracja i precyzja ruchów.

Więcej informacji

Labirynt manualny to przeplatanka manualna, edukacyjna zabawka dla dzieci. Drewniana kolorowa podstawka a na niej spirale z wielobarwnymi drewnianymi elementami o rozmaitych kształtach, które można przesuwać, przekładać, podnosić i zrzucać.
Na dwóch metalowych, kolorowych prętach (czerwony i żółty) znajdują się drewniane koraliki, które dziecko może przesuwać w dowolny sposób. Na pętlach łącznie znajduje się 15 drewnianych klocków i koralików. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim małych mieszkańców ogrodu: pszczółkę, żabkę, ślimaka, ważkę i motylka. Dodatkowo podstawa zabawki została fantazyjnie wycięta, a na środku ustawiono wesołego muchomorka, wokół którego kręci się życie małych stworzonek. Muchomorek został zamontowany na specjalnym sznurku, dzięki czemu kapelusz się obraca i można go wyginać, a po puszczeniu wróci na swoje miejsce, co stanowi kolejną atrakcję. Nasza przeplatanka, to świetna manualna zabawka, która swoją ciekawą budową przyciągnie uwagę dziecka na długo.


Ideą manualnych labiryntów jest rozwój i doskonalenie koordynacji małych rączek. Nasza przeplatanka skupia wzrok dziecka, uczy koncentracji, przetwarzania informacji oraz wyciągania wniosków. To zabawka, dzięki której dziecko:
• doskonali umiejętności rozwiazywania problemów,
• poprawia zdolności motoryczne i manipulacyjne,
• uczy się planowania swoich czynności,
• rozwija inicjatywę, pomysłowość oraz zaradność.


Nasza przeplatanka to dużo możliwości, moc zabawy i uśmiech na twarzy dziecka. Zabawka została bardzo starannie wykonana, co jest gwarancją długiej i bezpiecznej zabawy każdego malucha.
Mula przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary: średnica podstawy: 22 cm, wysokość: 26cm.
Producent: LELIN.


Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną Twoje dziecko.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

LABIRYNT EDUKACYJNY DREWNIANA PRZEPLATANKA

LABIRYNT EDUKACYJNY DREWNIANA PRZEPLATANKA

Kolorowy Labirynt dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: