DREWNIANA PRZEPLATANKA LABIRYNT KULECZEK

Nowy

Manualny labirynt.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

259,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, Metal
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, ćwiczenie chwytania, przesuwania i przekładania elementów, nauka poprzez naśladowanie.

Więcej informacji

Labirynt Kuleczek to duża i stabilna mula, przeplatanka wykonana z bezpiecznych materiałów o trwałym, drewnianym podłożu. To mula dla dzieci w różnym wieku. Kolorowe elementy dziecko przesuwa rączkami poprzez kręte ścieżki, ćwicząc przy tym swoje zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Ruchomych elementów jest bardzo dużo, mają one różne kształty i różne kolory, dzięki czemu zabawka jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. Kolorowe części dziecko wprawia w ruch, posuwa, przesuwa, zrzuca, obraca.


Takie przeplatanki i labirynty to bardzo ciekawa propozycja dla dzieci dostarczająca wiele możliwości zabawy. To edukacyjna zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. Oprócz samej zabawy dziecko będzie miało zapewniony wszechstronny rozwój ruchowy i motoryczny oraz aktywność fizyczną. Dzięki naszej muli dziecko doskonali myślenie przyczynowo-skutkowe, sprawność i koordynację ruchową, poznaje kolory i kształty, rozwija wyobraźnię przestrzenną. 


Przeplatanka Kuleczek to ogólnorozwojowa zabawka dla dzieci od najmłodszych lat. 
Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
Wymiary zabawki: 41,2 x 31,6 x 50cm.
Producent: HAPE - zabawka bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane w najmniejszym szczególe, ciepłe barwy, ciekawe kształty.

Hape to niemiecka firma uznawana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są kreatywne, innowacyjne, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska.
Zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród! Zabawki firmy Hape są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, drewna, w tym drewna bambusowego, drewna FSC oraz drewna niecertyfikowanego,  farb na bazie wody ( które nie uczulają dzieci ). Wszystkie produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Opakowania zabawek robione są w ok. 90%. z recyklingowego papieru. 


Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi przeplatankami, zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA PRZEPLATANKA LABIRYNT KULECZEK

DREWNIANA PRZEPLATANKA LABIRYNT KULECZEK

Manualny labirynt.

Napisz opinię

Produkty powiązane

20 Inne produkty w tej samej kategorii: