LICZYDŁO Zobacz większe

LICZYDŁO Z DREWNA

Nowy

Kolorowa edukacyjna układanka.

Więcej szczegółów

52,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 1Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Nauka liczenia: dodawania i odejmowania, rozwój i doskonalenie zdolności manualnych, kształtuje cierpliwość i koncentrację.

Więcej informacji

Drewniane Liczydło to kolorowa zabawka manualna i nauka liczenia w jednym. Na drewnianym, stabilnym stojaku umieszczonych jest 10 rzędów z dużymi, poręcznymi i kolorowymi kulkami. Dziecko może kulki przesuwać w dowolną stronę ucząc się przy tym liczenia: dodawania i odejmowania w zakresie 10 a dla lepszych zawodników nawet w zakresie 100. Liczydło pomoże dziecku zrozumieć matematykę, przeniesie działania z wyobraźni na rzeczywistość, zapewniając przy tym świetną zabawę.
Odpowiednia wielkość, przyjemne kształty i kolory sprawią, że dziecko będzie bardzo zadowolone z liczydła. Liczydło wykonane jest z drewna: rama, korale oraz pręty, na których umieszczone są korale, zostały wykonane z drewna.

Dzięki takim edukacyjnym zabawkom dzieci zdobywają potrzebną wiedzę poprzez zabawę zanim jeszcze pójdą do szkoły. Liczydło to zabawka dzięki której dzieci trenują dodawanie, odejmowanie, cierpliwość oraz logiczne myślenie, koncentrację i spostrzegawczość a także ćwiczenia manualne i precyzję ruchów.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 1Y+.
Wymiary produkty: 30 x 9cm.
Producent: LELIN


Z serii edukacyjnych zabawek polecamy również puzzle Alfabet Duże i Małe Litery, układanki, gry i kostki manualne. Wszystkie te rzeczy dostępne są w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

LICZYDŁO Z DREWNA

LICZYDŁO Z DREWNA

Kolorowa edukacyjna układanka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: