DWUSTRONNE LICZYDŁO

Nowy

Kolorowa edukacyjna układanka.

Więcej szczegółów

73,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 4Y+
Rozwój umiejętności Nauka liczenia: dodawania i odejmowania, rozwój i doskonalenie zdolności manualnych, kształtuje cierpliwość i konsekwencję.

Więcej informacji

Drewniane Liczydło to nauka liczenia i świetna, kolorowa zabawka manualna w jednym. Proponowane przez nas dwustronne liczydło zawiera w zestawie dwie wyjmowane drewniane tabliczki z przykładami działań matematycznych: dodawania i odejmowania. Na tabliczkach z jednej strony zapisano działania, a z drugiej pokazany jest wzór z koralików, które dziecko ma za zadanie odwzorować. Przekładając koraliki z jednej strony na drugą działania zaczną pokazywać wynik. Obie tabliczki można wkładać na raz, aby żadna się nie zagubiła. W liczydle każdy rząd koralików jest w innym kolorze. Kolor na tabliczce odpowiada kolorowi koralików.

Nasze kolorowe liczydło pomoże dziecku zrozumieć matematykę, przeniesie działania z wyobraźni na rzeczywistość, zapewniając przy tym świetną zabawę. Odpowiednia wielkość, przyjemne kształty i kolory sprawia, że dziecko będzie bardzo zadowolone z naszego liczydła. 

Dzięki takim edukacyjnym zabawkom dzieci zdobywają potrzebną wiedzę poprzez zabawę zanim jeszcze pójdą do szkoły. Liczydło to zabawka dzięki, której dzieci trenują dodawanie, odejmowanie, cierpliwość oraz logiczne myślenie, koncentrację i spostrzegawczość a także ćwiczenia manualne i precyzję ruchów.


Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 4Y+.
Wymiary produkty: 32 x 18 x 8cm.
Producent: MELISSA&DOUG.


Z serii edukacyjnych zabawek polecamy również: panele edukacyjne, puzzle z alfabetem, magnetyczne literki i cyferki, układanki, gry i kostki manualne. Wszystkie te rzeczy dostępne są w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DWUSTRONNE LICZYDŁO

DWUSTRONNE LICZYDŁO

Kolorowa edukacyjna układanka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: