PRZYBIJANKA ROBOTY

Nowy

Przybijanka dla dzieci.

Więcej szczegółów

48,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Korek
Rozwój umiejętności Zabawka wpływa na rozwój zdolności manualnych i precyzji ruchów, ćwiczy kontrolowanie własnych ruchów, pobudza wyobraźnię.

Więcej informacji

Przybijanka manualna z Robotami to zapowiedź edukacyjnej zabawy dla dzieci, która rozwinie zdolności manualne i motoryczne małych rączek. Wystarczy wybrać jakiś kształt z dostępnych elementów i przybić go do korkowej tablicy. Następnie należy dokładać kolejne tak, aby powstał robot. Dziecko przy wykorzystaniu swojej wyobraźni może stworzyć niesamowite projekty. Aby zabawa była bezpieczna, w każdym drewnianym elemencie przygotowany został otwór, aby dziecko nie musiało się trudzić z jego przebiciem. Zabawka uczy rozpoznawania kształtów i rozwija wyobraźnię. Ilość możliwych kombinacji jest bardzo duża, wystarczy wymyślić wzór i spróbować go ułożyć.


Zestaw zawiera:

  • korkową tablicę o wymiarach: 22,5 x 18cm
  • 45 drewnianych płaskich elementów w różnych kształtach 
  • młotek - bezpieczny z fazowanymi krawędziami
  • ok. 35 pinezek
  • 5 kart dających łącznie 10 gotowych propozycji ułożenia robotów. Dzięki temu dziecko może układać wzory zgodnie z propozycją lub własnym pomysłem.
  • kolorowe sztywne pudełko - ułatwia przechowywanie zabawki.

Układanka pozwala na rozwój wyobraźni i zdolności motorycznych, poprawia koordynację wzrokowo-ruchową oraz pomaga ćwiczyć sprawność rąk. Przybijankę można wykorzystać jako pomoc dydaktyczną w domu oraz grą podróżną na wyjazdach.
Zestaw dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary pudełka: 24,5 x 20 x 5cm.


Jeszcze więcej edukacyjnych zabawek, gier i układanek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PRZYBIJANKA ROBOTY

PRZYBIJANKA ROBOTY

Przybijanka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: