EDUKACYJNA KOSTKA MANUALNA ZAPIĘCIA

Nowy

Kolorowe przeplatanki dla rozwoju rączek.

Więcej szczegółów

315,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, materiał
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, trenowanie chwytania, przekładania, manipulowania przedmiotami, ćwiczenia koncentracji i precyzji.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu wyjątkową zabawkę edukacyjną - Motoryczną Kostkę manipulacyjną. Nasza kostka to doskonała zabawka rozwijająca umiejętności motoryczne i każda jej strona to inna propozycja zabawy:

  1. Na górze kostki znajduje się drzewko ze sznurowanką. Drzewko ma przygotowane otwory, sznureczek i 12 filcowych elementów tj. 6 czerwonych jabłuszek i 6 różowych kwiatków. Elementy należy przysznurowywać do drzewka z obu stron i można to robić na wiele sposobów.
  2. Biedronka - supełki i zatrzaski. Ta filcowa figurka ma skrzydła połączone supełkami. Dziecko może otwierać i zamykać wszystkie supełki. Dodatkowo skrzydła biedronki są dwuwarstwowe. Na górnej, czerwonej warstwie umieszczono cztery kolorowe kropki. Kropki są połączone zatrzaskami. Każda kropka w innym kolorze z zatrzaskiem w takim samym kolorze. Dziecko może je odczepiać i przyczepiać zgodnie z kolorami zatrzasków lub w inny wybrany sposób.
  3. Motylek - wstążki i guziki. Skrzydła motyla zostały połączone przez trzy pary kolorowych wstążek. Ich wiązanie to super nauka dla dziecka. Skrzydła motylka zdobią kolorowe filcowe elementy, które są mocowane na guziki. Dziecko może je dopasowywać kolorami lub w inny sposób. Dodatkowo w środku korpus motyla jest przyczepiany na rzep. Można go odczepiać i doczepiać z powrotem.
  4. Żabka - sznurowanka, rzepy i kieszonka. Ten element skrywa kolejne niespodzianki. Po rozsznurowaniu niebieskiej sznurówki, ukazuje się niebieska kieszonka, do której można schować mniejsze elementy. Kieszonka ma dwa zatrzaski, które można otwierać i zamykać. Oczy żaby zostały doczepione na rzep, więc można je doczepiać i odczepiać.
  5. Rybka - rzepy i zamek. W rybce można manipulować zamkiem. Ciekawym rozwiązaniem jest ukrycie uchwytu zamka za płetwą. Dodatkowo znajduje się tu sporo rzepów: żółte łuski, górna płetwa i rybie ości przymocowane są rzepami i można je odczepiać. Oko rybki to zatrzask.

Motoryczna Kostka to edukacyjna, drewniana zabawka, która wspomoże wszechstronny rozwój każdego dziecka a w szczególności: zachęci dziecko do aktywności fizycznej, wpłynie na jego rozwój ruchowy i motorykę, poprawi sprawność i koordynację ruchową, ułatwi doskonalenie sprawności manualnych dziecka, pobudzi procesy samodzielnego myślenia i wyobraźnię przestrzenną.


Drzewko na górze zabawki jest to część ruchoma, którą można zdjąć i po obróceniu, włożyć do środka - będzie zajmować mniej miejsca.

  • Materiał: lakierowane drewno, filc i różnego rodzaju zapięcia zatrzaski, rzepy, zamek, sznureczki.
  • Wymiary: 29,5 x 30 x 52cm.
  • Zabawka zalecana dla dzieci w wieku: 3Y+.
  • Producent: CLASSIC WORLD.
Wielką zaletą tej kostki jest wiele możliwość kombinacji, manipulowania i układania elementów na różne sposoby. Zabawka ze względu na swój gabaryt oraz jakość wykonania świetnie sprawdzi się jako wyposażenie przedszkoli, świetlic szkolnych, a także przychodni czy gabinetów terapeutycznych.

Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną każde dziecko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą rozwojowych zabawek dla dzieci.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

EDUKACYJNA KOSTKA MANUALNA ZAPIĘCIA

EDUKACYJNA KOSTKA MANUALNA ZAPIĘCIA

Kolorowe przeplatanki dla rozwoju rączek.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: