MORPH'S EGG KOSTKA RUBIKA JAJKO

Nowy

Kostka Rubika inna niż wszystkie.

Więcej szczegółów

67,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Plastik
Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Rozwój umiejętności Inspiruje do poszukiwania rozwiązań, rozwija logiczne i konstruktywne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną, uczy cierpliwości i dążenia do celu.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu manualną łamigłówkę, logiczną kostkę w oryginalnym i niespotykanym kształcie JAJKA, MORPH'S EGG od Meffert's, Recent Toys. MORPH'S EGG to łamigłówka zręcznościowa inna od wszystkich, jej wyjątkowy kształt i płynność ruchu wprawi w zachwyt każdego. Kostkę JAJKO przytrzymujemy i przekręcamy jej elementy, burząc tym samym zgrabny kształt jajka. Naszym celem jest uzyskanie pierwotnego kształtu, ale to zadanie nie jest łatwe, poszczególne elementy różnych kształtów tworzące całość, nie dają się tak łatwo ułożyć. Trzeba się nagimnastykować i popracować intelektualnie. 

MORPH'S EGG to niezwykle plastyczna Kostka. Jest perfekcyjnie wykonana, każdego gracza zachwyci płynnością ruchów, elementy przesuwają się z niezwykłą łatwością i szybko. Wyjątkowa staranność wykonania, doskonałe wykończenie, najwyższa jakość plastiku i niezawodne działanie łamigłówki sprawiają, że tą Kostkę chce się układać przez cały czas. Morph's Egg to doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem płaszczyznami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości, mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę.

Morph's Egg to ciągłe wyzwanie. To propozycja dla ludzi ceniących niezawodność!
MORPH'S EGG wysiłek umysłowy - gwarantowany!
Kostka zalecana dla osób w wieku 9Y+.
Producent: Meffert's, Recent Toys - to świadectwo jakości, trwałości i niezawodności.
Morph's Egg od Recent Toys - ta kostka będzie z Wami na dłuuugo!
Kostka zapakowana w ładne, kolorowe opakowanie, w sam raz na wyjątkowy prezent. Do Kostki dołączona jest podstawka, na której JAJKO swobodnie stoi.


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych logicznych łamigłówek to zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdują się różne kostki tj.: BrainString, Brain Dice, IcoSoKu, Gear Ball czy Pyraminx, Gear Cube i Mindjewel oraz dużo innych bardzo ciekawych edukacyjnych zabawek, układanek i gier dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.Opinie

Napisz opinię

MORPH'S EGG KOSTKA RUBIKA JAJKO

MORPH'S EGG KOSTKA RUBIKA JAJKO

Kostka Rubika inna niż wszystkie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

10 Inne produkty w tej samej kategorii: