GEAR BALL - MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

Nowy

Kostka Rubika o wyjątkowych kształtach.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

73,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Plastik
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego i konstruktywnego myślenia, zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej i cierpliwości

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu NOWOŚĆ na polskim rynku!!! Manualną łamigłówkę, logiczną kostkę, zręcznościową grę, niesamowitą układankę GEAR BALL od Meffert's, Recent Toys.
Gear Ball to logiczna kostka, zręcznościowa układanka o oryginalnym i wyjątkowym kształcie PIŁKI. Zasady układania Kostki Gear Ball są podobne do Kostki Rubika. Kostkę Piłkę należy przytrzymać obiema rękami i kręcić jej płaszczyznami w przeciwnych kierunkach. Kolory, rama, kształt - wszystko zostanie zmienione - powstanie plątanina. Rozwiązaniem jest uzyskanie jednolitych kolorów na wszystkich 6 bokach łamigłówki - TO JEST WYZWANIE! UWAGA!!!! Ta zabawa wciąga.


Kostka Gear Ball dzięki swojej konstrukcji, budowie i perfekcyjnemu 
wykonaniu podbija serca miłośników układanek manualnych na świecie i w końcu jest u NAS! Każdego gracza zachwyci płynnością ruchów, wszystkie jej ścianki przesuwają się z niezwykłą łatwością i szybko. Wyjątkowa kolorystyka, doskonałe wykończenie, najwyższa jakość niezawodne działanie łamigłówki sprawiają, że układa się ją z wielką przyjemnością i jest to lider wśród kostek manualnych.

Gear Ball to doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem płaszczyznami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości i mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę. Układanie tej kostki dostarcza bardzo wielu pozytywnych emocji. Gear Ball to ciągła zabawa. To propozycja dla prawdziwych pasjonatów układania!!!
Gear Ball emocje gwarantowane do samego końca!

Kostka zalecana dla osób w wieku 9Y+.
Producent: Meffert's, Recent Toys - to świadectwo jakości, trwałości i niezawodności.
Gear Ball od Recent Toys - ta kostka będzie z Wami na dłuuugo!
Kostka zapakowana w ładne, kolorowe opakowanie, w sam raz nawyjątkowy prezent.


Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi innymi logicznymi kostkami, grami, układankami i edukacyjnymi zabawkami dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

GEAR BALL - MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

GEAR BALL - MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

Kostka Rubika o wyjątkowych kształtach.

Napisz opinię

Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: