MOLE CUBE SUDOKU KOSTKA MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

Nowy

Sudoku z kolorów.

Więcej szczegółów

61,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Plastik
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego i konstruktywnego myślenia, zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej i cierpliwości.

Więcej informacji

Przestawiamy Państwu super nowość na polskim rynku!!! Łamigłówkę MOLE CUBE - logiczną kostkę, sudoku z kolorów. MOLE CUBE to Kostka Rubika o odwrotnych zasadach ułożenia. MOLE CUBE to kulki w 9 kolorach, zapewniające super zabawę! MOLE CUBE to sześciostronne SUDOKU. Kostkę MOLE CUBE na początku zabawy należy przykręcać w dowolnych kierunkach aby wymieszać kolorowe kule na ściankach. Ale, ale...czy uda się otrzymać 9 różnych i wyjątkowych kolorów na każdej ze stron kostki? Próbuj! Obracaj i kręć! Rozwiązaniem łamigłówki jest uzyskanie 9 kulek w różnych kolorach na każdej stronie kostki.


MOLE CUBE to precyzyjny kształt, lekkość i szybkość przesuwania, to kostka idealnie wykonana, zachwycająca płynnością ruchów. Wyjątkowa kolorystyka, doskonałe wykończenie, najwyższa jakość i niezawodne działanie łamigłówki, spowodują wiele godzin nieustannej zabawy intelektualnej. MOLE CUBE to doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem płaszczyznami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości i mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę.


MOLE CUBE to ciągła zabawa. To propozycja dla osób, które od kostki chcą czegoś więcej!  MOLE CUBE wysiłek umysłowy na najwyższym poziomie! 

Kostka zalecana dla osób w wieku 7Y+.
Producent: Meffert's, Recent Toys - to świadectwo jakości, trwałości i niezawodności.

MOLE CUBE od Meffert's Recent Toys - ta kostka będzie z Wami na dłuuugo!
Kostka zapakowana w ładne, kolorowe opakowanie w sam raz na wyjątkowy prezent.


Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi innymi manualnymi układankami, logicznymi grami, układankami i zabawkami dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

MOLE CUBE SUDOKU KOSTKA MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

MOLE CUBE SUDOKU KOSTKA MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

Sudoku z kolorów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

18 Inne produkty w tej samej kategorii: