SPACE PUZZLE UKŁADANKA HAPPY CUBE

Nowy

Piankowe puzzle przestrzenne inne od wszystkich.

Więcej szczegółów

41,40 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Pianka EVA
Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, cierpliwości i wytrwałość w dążeniu do celu oraz spostrzegawczości.

Więcej informacji

SPACE PUZZLE to niesamowicie wciągające piankowe puzzle, logiczne łamigłówki a przede wszystkim świetna zabawa i duma z ułożenia.
Innowacyjność tego produktu to 12 kolorowych i miłych w dotyku puzzli wyciętych z pianki EVA, z których należy ułożyć dwunastościan. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, gdyż każdy element różni się od pozostałych wielkością, ilością i rozmieszczeniem wypustek oraz wcięć. Zdarzają się sytuacje kiedy kilka złożonych i pasujących już do siebie elementów nie gwarantuje ułożenia dwunastościanu...przy tej zabawie emocje są do samego końca.
 
SPACE PUZZLE to dwunastościan foremny, którego ścianki są pięciokątami foremnymi. SPACE PUZZLE można łączyć z puzzlami piankowymi HAPPY i budować duże figury przestrzenne, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. SPACE PUZZLE to nieograniczone możliwości konstrukcyjne, to rozwój wyobraźni przestrzennej, spostrzegawczości i logicznego myślenia. Układanki te nigdy się nie nudzą. Znalezienie pierwszego rozwiązania nie gwarantuje sukcesu w kolejnych próbach, co powoduje, że zabawa zawsze jest ciekawa. Zbliżony poziom trudności przy wykonywaniu kolejnych prób układania tej samej łamigłówki jest bardzo ważną cechą w kontekście edukacyjnym. 


SPACE PUZZLE są przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Komplet zawiera 6 różnokolorych ramek i jest zapakowany w folię. 
Układanki SPACE PUZZLE polecamy wszystkim, którzy szukają oryginalnej zabawki rozwijającej dziecięcy umysł.
Z doświadczenia wiemy, że nie tylko dzieci ale i dorośli znajdą wyzwanie w składaniu przestrzennych figur.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo całą serię Puzzli Happy Cube oraz inne edukacyjne gry, układanki i zabawki dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SPACE PUZZLE UKŁADANKA HAPPY CUBE

SPACE PUZZLE UKŁADANKA HAPPY CUBE

Piankowe puzzle przestrzenne inne od wszystkich.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 Inne produkty w tej samej kategorii: