SPACE PUZZLE - KOSTKI HAPPY

Nowy

Piankowe puzzle przestrzenne inne od wszystkich.

Więcej szczegółów

41,40 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Tworzywo wykonania Pianka EVA
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, cierpliwości i wytrwałość w dążeniu do celu oraz spostrzegawczości.

Więcej informacji

SPACE PUZZLE to niesamowicie wciągające piankowe puzzle, logiczne łamigłówki a przede wszystkim świetna zabawa i duma z ułożenia.
Innowacyjność tego produktu to 12 kolorowych i miłych w dotyku puzzli wyciętych z pianki EVA, z których należy ułożyć dwunastościan. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, gdyż każdy element różni się od pozostałych wielkością, ilością i rozmieszczeniem wypustek oraz wcięć. Zdarzają się sytuacje kiedy kilka złożonych i pasujących już do siebie elementów nie gwarantuje ułożenia dwunastościanu...przy tej zabawie emocje są do samego końca.
 
SPACE PUZZLE to dwunastościan foremny, którego ścianki są pięciokątami foremnymi. SPACE PUZZLE można łączyć z puzzlami piankowymi HAPPY i budować duże figury przestrzenne, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. SPACE PUZZLE to nieograniczone możliwości konstrukcyjne, to rozwój wyobraźni przestrzennej, spostrzegawczości i logicznego myślenia. Układanki te nigdy się nie nudzą. Znalezienie pierwszego rozwiązania nie gwarantuje sukcesu w kolejnych próbach, co powoduje, że zabawa zawsze jest ciekawa. Zbliżony poziom trudności przy wykonywaniu kolejnych prób układania tej samej łamigłówki jest bardzo ważną cechą w kontekście edukacyjnym. 


SPACE PUZZLE są przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Komplet zawiera 6 różnokolorych ramek i jest zapakowany w folię. 
Układanki SPACE PUZZLE polecamy wszystkim, którzy szukają oryginalnej zabawki rozwijającej dziecięcy umysł.
Z doświadczenia wiemy, że nie tylko dzieci ale i dorośli znajdą wyzwanie w składaniu przestrzennych figur.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo całą serię Puzzli Happy Cube oraz inne edukacyjne gry, układanki i zabawki dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SPACE PUZZLE - KOSTKI HAPPY

SPACE PUZZLE - KOSTKI HAPPY

Piankowe puzzle przestrzenne inne od wszystkich.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 Inne produkty w tej samej kategorii: