BRAIN DICE MATEMATYCZNA ŁAMIGŁÓWKA KOSTKA LOGICZNA

Nowy

Dodawanie staje sie przyjemnością!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

57,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Plastik
Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Rozwój umiejętności Logiczne myślenie, inspiruje do poszukiwania rozwiązań, trenowanie dodawania, uczy cierpliwości i wytrwałości

Więcej informacji

Brain Dice to układanka logiczna, matematyczna krzyżówka, dzięki której nauka i ćwiczenie dodawania stanie się fantastyczną przygodą. Kostka Brain Dice sprawi, że każdy polubi matematykę.


Gra zaczyna się od usunięcia kostek ze środka układanki. Następnie należy rzucić tymi kostkami a potem umieścić je z powrotem w otworach kostki w dowolnej kolejności. Zadania rozwiązujemy przesuwając pokrętła na ramionach łamigłówki tak, aby sumy liczb na sąsiadujących ramionach były takie jak pokazane na każdej kostce. Aby zagrać w nową grą należy wyjąć kostki i na nowo wykonać nimi rzut. Brain Dice to świetna układanka. Za każdym razem kostkę można ułożyć w inny sposób. Ta łamigłówka to mnóstwo możliwości, mnóstwo zadań i zawsze udana zabawa.

Brain Dice to inspiracja do trenowania dodawania, treningów pamięciowych i manualnych ćwiczeń. Brain Dice to doskonały trener umysłu nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. 
Brain Dice.....i dodawanie staje się przyjemnością!

Układanka zalecana dla dzieci 7Y+.
Wymiary: 8 x 8 x 8cm.
Producent: Recent Toys
Firma Recent Toys to gwarancja wysokiej jakości wykonania łamigłówki, oryginalny kształt, ciekawe opakowanie - to pomysł na nietuzinkowy prezent.  


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych logicznych łamigłówek to zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdują się takie kostki jak: BrainString Advanced i Original Retro, IcoSoKu, Venus Pillow czy Pyraminx, Gear Cube i Mindjewel oraz dużo innych bardzo ciekawych edukacyjnych zabawek, układanek i gier dla dzieci w różnym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

BRAIN DICE MATEMATYCZNA ŁAMIGŁÓWKA KOSTKA LOGICZNA

BRAIN DICE MATEMATYCZNA ŁAMIGŁÓWKA KOSTKA LOGICZNA

Dodawanie staje sie przyjemnością!

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

18 Inne produkty w tej samej kategorii: