GEAR CUBE LOGICZNA KOSTKA MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

Nowy

Kostka Rubika o wyjątkowych kształtach.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

62,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Plastik
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego i konstruktywnego myślenia, zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej i cierpliwości, dążenie do celu.

Więcej informacji

Gear Cube to Kostka Rubika o oryginalnych kształtach. To łamigłówka manualna inna niż wszystkie.
Zasady zabawy są takie same jak przy układaniu Kostki Rubika. Kostkę Gear Cube należy przytrzymać obiema rękami i przekręcać dwie połówki w dowolnych kierunkach. Kostkę należy obracać jak koła zębate, kolory z każdej strony będą się zmieniać. Rozwiązaniem jest ułożenie 6 boków w jednolitych kolorach.

Gear Cube to niesamowita układanka. Jest perfekcyjnie wykonana, każdego gracza zachwyci płynność ruchów. Ścianki przesuwają się z niezwykłą łatwością i szybko. Wyjątkowa kolorystyka, doskonałe wykończenie, najwyższa jakość i niezawodne działanie łamigłówki czynią ją liderem wśród kostek manualnych. Gear Cube do doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem płaszczyznami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości i mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę.

Gear Cube to propozycja dla tych, którzy od kostki oczekują czegoś więcej!
Układanka zalecana dla osób w wieku 7Y+.
Wymiary kostki: 6x6x6 cm.
Producent: Meffert's Challenge, Recent Toys 

Firma Recent Toys to gwarancja najwyższej jakości wykonania łamigłówki, oryginalny kształt, ciekawe opakowanie - to pomysł na nietuzinkowy prezent. 

!!!UWAGA! Kostka ma uszkodzone opakowanie zewnętrzne (plastikowa osłonka została uszkodzona), kostka nowa, nieużywana!!!


W naszej pozostałej ofercie znajdziecie Państwo interesujące propozycje innych układanek manualnych, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

GEAR CUBE LOGICZNA KOSTKA MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

GEAR CUBE LOGICZNA KOSTKA MANUALNA ŁAMIGŁÓWKA

Kostka Rubika o wyjątkowych kształtach.

Napisz opinię

Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: