FORTEPIAN PIANINO INSTRUMENT DLA DZIECKA

Nowy

Kolorowy fortepian.

Więcej szczegółów

346,80 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Pobudzanie zmysłów wzroku, dotyku i słuchu, umuzykalnienie, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu kolorowe, piękne i trwałe PIANINKO dla Dzieci od firmy SEVI. Nasze Pianino to drewniany instrument muzyczny, który jest łatwy w obsłudze, dostosowany rozmiarami do małej dłoni i posiada 18 klawiszy. Instrument wspiera rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką, a jego dźwięk jest wyjątkowo przyjemny dla ucha. Nasze Pianino doskonale sprawdzi się jako instrument do nauki rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzi dziecko w cudowny świat muzyki.

Gra na tym instrumencie rozbudzi kreatywność, poprawi pamięć, nauczy cierpliwości i wytrwałości, pomoże wyrażać emocje oraz doda wiary w siebie. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka oraz zadba o jego edukację muzyczną już od najmłodszych lat.

Produkt zalecany dla dzieci w wieku: 3Y+.
Wymiary: 33 x 29 x 26 cm.
Producent: SEVI.

Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. 


Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku, zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

FORTEPIAN PIANINO INSTRUMENT DLA DZIECKA

FORTEPIAN PIANINO INSTRUMENT DLA DZIECKA

Kolorowy fortepian.

Napisz opinię

Produkty powiązane

26 Inne produkty w tej samej kategorii: