DUŻA DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Nowy

Instrument dla Małego Artysty.

Więcej szczegółów

179,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Poprawa koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu oraz zdolności manualnych, umuzykalnienie.

Więcej informacji

Wygodna w trzymaniu, duża, drewniana sześciostrunowa gitara Confetti francuskiej marki Janod to dla dziecka możliwość jednoczesnego rozwijania słuchu, poczucia rytmu oraz zdolności muzycznych i rytmicznych. Gra na naszym instrumencie rozwija również wyobraźnię, koncentrację i koordynację ruchową malucha.


Linia Confetti francuskiej marki Janod to propozycja muzyczna na pierwsze instrumenty dla dzieci. Uczy rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadza w cudowny świat muzyki. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz daje wiarę w siebie.
To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Seria Confetti dostosowana jest do dziecięcych możliwości, a jej unikalny design, piękne wykonanie i żywe kolory zachęcają dziecko do zabawy.

Instrument przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary Gitary: 37 x 16 x 25 cm.
Producent: JANOD.
Gitara została zaprojektowana we Francji, zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą instrumentów muzycznych, zabawek edukacyjnych, gier, układanek, puzzli i kostek dla dzieci w każdym wieku. 
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DUŻA DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

DUŻA DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Instrument dla Małego Artysty.

Napisz opinię

Produkty powiązane

26 Inne produkty w tej samej kategorii: