ukulele GITARA SEVI Zobacz większe

DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Nowy

Instrument dla Małego Artysty.

Więcej szczegółów

135,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.

Więcej informacji

Ukulele dla Małych Artystów od firmy SEVI sprawdzi się jako pierwszy prawdziwy instrument dla każdego dziecka. Jest krótsze od klasycznej gitary, odpowiednio wyprofilowane i doskonale dopasowane do małej dłoni. Nasze ukulele posiada 6 strun i dzieci z łatwością rozpoczynają na nim naukę gry a struny wydają przyjemne dla ucha dźwięki.

Nauka gry na gitarze to dla dziecka doskonała forma zabawy oraz sposób na ogólny jego rozwój. Dzięki obcowaniu z muzyką dziecko rozwija wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię, kreatywność oraz wrażliwość. Gra na naszej gitarze to pomysł na świetną zabawę, tworzenie własnych kompozycji muzycznych, umilanie czasu wywoływaniem dźwięków. To również zachęta dla dziecka do pokonywania wstydu i tremy związanej w występami.
Drewniana Gitara - muzyka niech będzie z Tobą!


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary Gitary: 17 x 53 x 6 cm.
Producent: SEVI.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pozostała ofertą instrumentów muzycznych, zabawek edukacyjnych, gier, układanek, puzzli i kostek dla dzieci w każdym wieku. 
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Instrument dla Małego Artysty.

Napisz opinię

Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: