DREWNIANY ZESTAW RYTMICZNY

Nowy

Zestaw rytmiczny 4 elementy tj. deszczownica, ksylofon, marakas oraz zębatka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

104,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 24M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zmysłów wzroku, dotyku i słuchu, poprawa zdolności manualnych.

Więcej informacji

Zestaw Rytmiczny od firmy SEVI to edukacyjne instrumenty muzyczne. Drewniane i kolorowe instrumenty z pewnością zachęcą dziecko do odkrywania świata muzyki i poznawania dźwięków. Zestaw składa się czterech zabawek - deszczownicy, marakasu, zębatki i cymbałek, które to wprawiane w ruch poprzez uderzanie, pocieranie lub tarcie wydają bardzo przyjemne dla ucha dźwięki. Instrumenty są bardzo kolorowe i ich wymiary są dopasowane do dłoni dziecka. Wykonane z drewna, pomalowane ekologicznymi farbami, nie powodują żadnych podrażnień ani uczuleń, są bardzo bezpieczne dla dzieci.

Zestaw Rytmiczny to edukacyjne zabawki dla najmłodszych. Dzięki nim dziecko zaznajomi się z powstawaniem dźwięków i samo będzie dźwięki tworzyło. Zestaw przyczynia się do rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, poznawania związku przyczynowo-skutkowego, pobudzania zmysłów wzroku, dotyku i słuchu oraz korzystnie wpłynie na rozwój emocjonalny dziecka. 


Zestaw Rytmiczny - i muzyka jest wokoło.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
Producent: SEVI.
Zabawka nowa, zapakowana w ładne, ozdobne pudełko - w sam raz na wyjątkowy prezent.

Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY ZESTAW RYTMICZNY

DREWNIANY ZESTAW RYTMICZNY

Zestaw rytmiczny 4 elementy tj. deszczownica, ksylofon, marakas oraz zębatka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

29 Inne produkty w tej samej kategorii: