DREWNIANY BĘBENEK

Nowy

Instrument muzyczny dla dziecka.

Więcej szczegółów

125,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, metal
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Umuzykalnianie, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.

Więcej informacji

Linia Confetti od Janod to pierwsze instrumenty dla dziecka. Uczą rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzają w cudowny świat muzyki. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz dodaje wiary w siebie. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Seria Confetti dostosowana jest do dziecięcych możliwości, a jej unikalny design, piękne wykonanie i żywe kolory zachęcają dziecko do zabawy.

Drewniany bębenek Confetti od Janod idealnie sprawdzi się jako pierwszy instrument dziecka, który pomoże jemu odkryć świat muzyki i dźwięków. Zabawa naszym Bębenkiem wspomoże rozwój koordynacji ruchowej, uwrażliwi dziecko na dźwięki oraz rozbudzi w nim poczucie rytmu.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku: 18M+.
Wymiary: 23 x 23 x 14,50 cm. 
Producent: JANOD.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!
Zestaw zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY BĘBENEK

DREWNIANY BĘBENEK

Instrument muzyczny dla dziecka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

23 Inne produkty w tej samej kategorii: