ZESTAW INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

Nowy

Ksylofon, flet, tamburyn, kastaniety. 

Więcej szczegółów

155,40 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, metal
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Umuzykalnianie, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.

Więcej informacji

Zestaw instrumentów Confetti francuskiej marki Janod rozbudzi w każdym dziecku chęć poznania nowych dźwięków, melodii i brzmień oraz zachęci je do nauki gry na instrumentach. Zestaw składa się z 4 instrumentów, dzięki czemu można stworzyć z dzieckiem rodzinną orkiestrę. W skład zestawu wchodzą: metalowy ksylofon oraz drewniany: flet, tamburyn i kastaniety.

Linia Confetti od Janod to pierwsze instrumenty dla dziecka. Uczą rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzają w cudowny świat muzyki. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz dodaje wiary w siebie. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Seria Confetti dostosowana jest do dziecięcych możliwości, a jej unikalny design, piękne wykonanie i żywe kolory zachęcają dziecko do zabawy.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 18M+.
Wymiary: metalowy ksylofon 25 x 12 x 4.5 cm, flet 3 x 31 cm, tamburyn 15 x 15 x 4.5 cm, kastaniety 5.7 cm. 
Producent: JANOD.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!
Zestaw zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

ZESTAW INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

Ksylofon, flet, tamburyn, kastaniety. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

22 Inne produkty w tej samej kategorii: