CYMBAŁKI I PRZEBIJANKA ZESTAW RYTMICZNY

Nowy

Grające kulki i przebijanka - zabawka 2w1

Więcej szczegółów

71,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie przedmiotu, trafianie do celu, rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu, umuzykalnianie.

Więcej informacji

Zestaw Muzyczny to edukacyjna, drewniana zabawka. Składają się na nią kolorowe cymbałki, młoteczek oraz 3 kulki. Jest to zabawka, dzięki której Mały Artysta bawiąc się, nauczy jak powstają dźwięki. Dźwięki w tej zabawce powstają na dwa sposoby: poprzez bezpośrednie uderzenia w cymbałki młoteczkiem oraz dzięki przebijance kulkowej, w której to dziecko, uderzając w drewniane kulki, powoduje ich spadnięcie na cymbałki wywołując dźwięki. 


Jeden Zestaw Muzyczny a w nim aż dwie zabawki. Cymbałki, które można wyjąć i stanowią wtedy odrębny instrument oraz przebijanka dla kuleczek, które dziecko za pomocą młotka wprawia w ruch wywołując dźwięki. Zestaw Muzyczny to świetna zabawka dla najmłodszych. Dzięki niej dziecko zaznajomi się z powstawaniem dźwięków i nauczy się dźwięki wywoływać.

Zestaw Muzyczny przyczyni się do rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudzania zmysłów wzroku, dotyku i słuchu oraz korzystnie wpłynie na rozwój emocjonalny dziecka. 

Zestaw Muzyczny - i dziecko pokocha muzykę! 

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary: 29 x 18 x 10 cm.
Producent: CLASSIC WORLD.
Zabawka nowa, zapakowana w ładne, ozdobne pudełko - w sam raz na wyjątkowy prezent.

Jeszcze więcej edukacyjnych zabawek i instrumentów muzycznych znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

CYMBAŁKI  I PRZEBIJANKA ZESTAW RYTMICZNY

CYMBAŁKI I PRZEBIJANKA ZESTAW RYTMICZNY

Grające kulki i przebijanka - zabawka 2w1

Napisz opinię

Produkty powiązane

20 Inne produkty w tej samej kategorii: