DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Nowy

Instrument dla Małego Artysty.

Więcej szczegółów

82,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.

Więcej informacji

Niebieska gitara z Tukanem to edukacyjna, drewniana zabawka z serii instrumentów muzycznych. Gitara posiada 6 strun i po nastrojeniu można zagrać na niej wiele melodii. Pomimo, że jest to tylko zabawka, została wykonana tak jak prawdziwa "duża" gitara, z lakierowanego drewna. Właściwe wyprofilowanie instrumentu i odpowiedni gryf powoduje, że dzieci z łatwością rozpoczynają na niej naukę gry a nylonowe struny wydają dźwięki jak w prawdziwej gitarze - czyniąc zabawę jeszcze bardziej realną. W zestawie dołączone jest plastikowe piórko (kostka) do grania oraz zapasowa struna.

Nauka gry na gitarze to dla dziecka doskonała forma zabawy oraz sposób na ogólny jego rozwój. Dzięki muzyce dziecko rozwija wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię, kreatywność oraz wrażliwość. Gra na naszej gitarze to pomysł na świetną zabawę, tworzenie własnych kompozycji muzycznych, umilanie czasu wywoływaniem dźwięków. To również zachęta dla dziecka do pokonywania wstydu i tremy związanej w występami.

Nasza gitara to wspaniały instrument dla początkujących muzyków, zapakowany w wygodne pudełko z uchwytem. Gitara została wykonana bardzo ładnie i solidnie, ozdobą jest kolorowy Tukan.
Zalecany wiek: 3Y+.
Wymiary: 53 x 17 x 6cm.
Menzura: ok 32 cm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą instrumentów muzycznych dla Małych Artystów.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Instrument dla Małego Artysty.

Napisz opinię

Produkty powiązane

13 Inne produkty w tej samej kategorii: