ZESTAW instrumentów Zobacz większe

ZESTAW MUZYCZNY INSTRUMENTY

Nowy

Insturmenty dla Dzieci.

Więcej szczegółów

94,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 18M+
Tworzywo wykonania Drewno, metal
Rozwój umiejętności Umuzykalnianie, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.

Więcej informacji

Zestaw instrumentów z wesołym Tukanem rozbudzi w każdym dziecku chęć poznania nowych dźwięków, melodii i brzmień oraz zachęci je do nauki gry na instrumentach. Zestaw składa się z 4 instrumentów, dzięki czemu można stworzyć z dzieckiem rodzinną orkiestrę. Zestaw został zaprojektowany tak, aby już 18-sto miesięczne dziecko mogło grać na instrumencie. Instrumentami może bawić się kilkoro dzieci w różnym wieku lub też można używać różnych instrumentów dostosowując ich rodzaj, do wieku dziecka.

W skład zestawu wchodzą:

  • cymbałki z dwoma pałeczkami do gry (długość 21,5cm)
  • tamburyn (średnica 14,5cm)
  • fujarka (długość 21cm)
  • 2 kastaniety (średnica 6cm)
Nasz zestaw z instrumentami to dla dziecka nauka rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzenie w cudowny świat muzyki. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz dodaje wiary w siebie. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. 

Seria instrumentów z Tukanem dostosowana jest do dziecięcych możliwości, a jej dokładne wykonanie, trwałość i ładne kolory zachęcają dziecko do zabawy. C
ałość została zapakowana w pudełko z przezroczystym przodem, aby było widać elementy zestawu i z uchwytem na górze. To doskonały pomysł na prezent.
Zabawka polecana dla dzieci w wieku: 18M+.
Wymiary opakowania: 38,5 x 27 x 5cm
Producent: CLASSIC WORLD

Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW MUZYCZNY INSTRUMENTY

ZESTAW MUZYCZNY INSTRUMENTY

Insturmenty dla Dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

17 Inne produkty w tej samej kategorii: