QUADRILLA KULODROM TOR KULKOWY

Nowy

Szklane kulki do zabawy.

Więcej szczegółów

470,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 6Y+
Tworzywo wykonania drewno, plasik
Rozwój umiejętności Rozwój konstrukcyjnego myślenia, zdolności manualnych, precyzji ruchów, wyobraźni przestrzennej, tworzenia całościowej pracy.

Więcej informacji

Tor Kulkowy to forma zabawy dla dzieci rozwijająca wyobraźnię, kreatywność i zdolności konstruktorskie. To zabawka do samodzielnego zaprojektowania i zbudowania. Nasz zestaw to aż 176 kolorowych części, które po złożeniu tworzą świecący w ciemności tor dla kulek. Jest to wciągająca zabawa nie tylko dla dzieci....


Puszczanie w ruch kuleczek i obserwowania ich przemieszczania sprawia mnóstwo radości, wciągając wszystkich do zabawy. Zabawa z naszym Kulodromem to niekończąca się przygoda. Samodzielność w budowaniu, dowolność w ustawianiu konstrukcji sprawi, że dzieci będą miały wielką frajdę z zabawy. Rozwój logicznego myślenia, kreatywności, wyobraźni przestrzennej oraz stymulowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej to dodatkowe walory tej zabawki.


Różne zestawy Torów Kulkowych firmy HAPE można ze sobą łączyć, budując większe i jeszcze bardziej okazałe Kulodromy! Tor wykonany z ogromną dokładnością i starannością, drewno pomalowane farbami na bazie wody, więc całkowicie bezpieczne dla dzieci.


Zestaw zawiera 176 części: 30 kulek ( w tym 5 świecących), klocki, nakładki, podpórki i inne elementy do budowania toru do zjazdu kulek ( w tym również elementy świecące w ciemności)  kopułę, świecące naklejki, podstawę kończącą tor. 
Wymiary opakowania: 53,7 x 13,8 x 34 cm.
Ilość elementów: 176.
Producent: HAPE - gwarancja jakości i bezpieczeństwa wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się naszą pozostałą ofertą kreatywnych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

QUADRILLA KULODROM TOR KULKOWY

QUADRILLA KULODROM TOR KULKOWY

Szklane kulki do zabawy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: