DREWNIANE KLOCKI W WIADERKU 100 EL.

Nowy

Kolorowe, drewniane klocki dla dzieci.

Więcej szczegółów

99,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, stymulacja wzroku i dotyku, ćwiczenie rozpoznawania kolorów i kształtów.

Więcej informacji

Drewniane Klocki od firmy Viga to jedne z najwspanialszych zabawek dla dzieci. To klocki, które będą służyły długo i zapewnią każdemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy. Zestaw zawiera 100 elementów w różnych kształtach. Ich różnorodność pozwala na budowanie niepowtarzalnych budowli, miast i obiektów. Do zestawu dołączona jest również książeczka, która  zainspiruje dziecko do kreatywnej zabawy. Klocki zapakowane są w plastikowe wiaderko z rączką co ułatwi ich sprzątanie, przenoszenie w dowolne miejsce. 

Bawiąc się naszymi klockami maluszek kształtuje precyzję ruchów rączek, poprawia koordynację wzrokowo-ruchową, uczy się rozpoznawać kształty i kolory. To walory, których nie zastąpi żadna inna zabawka. 
 
Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i wysoka jakość zabawek, dlatego dbają o to aby farby, którymi malują zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Staranne wykonanie, bezpieczne i łagodne kształty - to pomysł na udany prezent dla każdego dziecka.

Producent: VIGA.
Ilość elementów: 100.
Klocki przeznaczone dla dzieci w wieku 2Y+.

Szukasz jeszcze więcej kreatywnych przedmiotów do zabawy? Sprawdź naszą pozostałą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI W WIADERKU 100 EL.

DREWNIANE KLOCKI W WIADERKU 100 EL.

Kolorowe, drewniane klocki dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: