DREWNIANE KLOCKI DOMINO

Nowy

Drewniany kulodrom - 110 elementów.

Więcej szczegółów

82,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej i równowagi, poprawa zręczności i dokładności ruchów.

Więcej informacji

Domino to świetna zabawa i rozrywka dla całej rodziny. To znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem i zapewnienie dobrego humoru wszystkim bawiącym się. Zabawa polega na układaniu drewnianych klocków jeden za drugim w niewielkich odległościach (najlepiej na płaskiej powierzchni), tworząc przeróżne wzory. Popchnięty przez nas dowolny klocek, uderzając w sąsiedni, przewraca się i wywołuje upadek kolejnego, a ten kolejny klocek przewraca kolejny klocek....i tak do końca utworzonej budowli.
Emocji, śmiechu i dobrej zabawy jest przy tym co niemiara.

Nasze Kolorowe Domino zawiera klocki prostokątne, klocki w kształcie zwierzątek, kostki, schodki, pochylnię z kulą, i bramkę z dzwoneczkiem, łącznie 110 elementów w sześciu kolorach: naturalnym, pomarańczowym, żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Wszystko to ma na celu stworzenia wyjątkowej konstrukcji i uczynienia zabawy jeszcze ciekawszej. Domino to zestaw klocków, którego układanie bardzo rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz kształtuje poczucie równowagi. 

Domino to drewniana i edukacyjna zabawka. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój. Domino pozwala zaspokoić dziecięcą potrzebę badania, ciekawości i odkrywania.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 110.
Wymiary pudełka: 18 x 18 x 13cm.
Wymiary klocka podstawowego: 5 x 3 x 0,7cm. 
Producent: LELIN.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI DOMINO

DREWNIANE KLOCKI DOMINO

Drewniany kulodrom - 110 elementów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: