Nowy słonik NA SZNURKU Zobacz większe

DREWNIANY JEŹDZIK SORTER SŁONIK NA SZNURKU

Nowy

Zabawka na sznurku.

Więcej szczegółów

188,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie, trzymanie i ciągnięcie przedmiotu, rozwój motoryczny, zachęcanie do aktywności fizycznej.

Więcej informacji

Drewniany, edukacyjny Słoń na sznurku do ciągnięcia posiada całą gamą elementów ćwiczących małą motorykę i logiczne myślenie u dzieci: sortowanie, obracanie, liczenie. Zabawka rozwija dziecko, jego zdolności manualne i koordynacyjne, myślenie przyczynowo-skutkowe, zapoznaje z kolorami i kształtami. Ciekawa konstrukcja, cieple pastelowe kolory, możliwość zabrania ze sobą zabawki - wszędzie, powoduje, że staje się ona najlepszym przyjacielem każdego dziecka.
Ta zabawka marki Manhattan Toy została wykonana z drewna i wykończona bezpiecznymi dla dziecka farbami wodnymi. Ten produkt spełnia normy bezpieczeństwa EN71 i CPSIA.


Słonik jest piękny, doskonale wykonany i z pewnością będzie baaaardzo długo służył!

  • Wymiary: 20 x 26 x 16 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Jeżeli szukają Państwo jeszcze więcej zabawek na sznurku zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, znajdują się tam: Pieski, Jeże, Ślimaki i Gąsienice oraz bardzo dużo równie ciekawych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY JEŹDZIK SORTER SŁONIK NA SZNURKU

DREWNIANY JEŹDZIK SORTER SŁONIK NA SZNURKU

Zabawka na sznurku.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: