DREWNIANY JEŹDZIK SORTER SŁONIK NA SZNURKU

Nowy

Zabawka na sznurku.

Więcej szczegółów

188,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie, trzymanie i ciągnięcie przedmiotu, rozwój motoryczny, zachęcanie do aktywności fizycznej.

Więcej informacji

Drewniany, edukacyjny Słoń na sznurku do ciągnięcia posiada całą gamą elementów ćwiczących małą motorykę i logiczne myślenie u dzieci: sortowanie, obracanie, liczenie. Zabawka rozwija dziecko, jego zdolności manualne i koordynacyjne, myślenie przyczynowo-skutkowe, zapoznaje z kolorami i kształtami. Ciekawa konstrukcja, cieple pastelowe kolory, możliwość zabrania ze sobą zabawki - wszędzie, powoduje, że staje się ona najlepszym przyjacielem każdego dziecka.
Ta zabawka marki Manhattan Toy została wykonana z drewna i wykończona bezpiecznymi dla dziecka farbami wodnymi. Ten produkt spełnia normy bezpieczeństwa EN71 i CPSIA.


Słonik jest piękny, doskonale wykonany i z pewnością będzie baaaardzo długo służył!

  • Wymiary: 20 x 26 x 16 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Jeżeli szukają Państwo jeszcze więcej zabawek na sznurku zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, znajdują się tam: Pieski, Jeże, Ślimaki i Gąsienice oraz bardzo dużo równie ciekawych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY JEŹDZIK SORTER SŁONIK NA SZNURKU

DREWNIANY JEŹDZIK SORTER SŁONIK NA SZNURKU

Zabawka na sznurku.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: