DREWNIANA ZABAWKA NA SZNURKU

Nowy

Myszka pchajka dla Dzieci.

Więcej szczegółów

72,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Zachęta do aktywności fizycznej, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczenie chwytania i ciągnięcia przedmiotu.

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest drewniana Myszka z towarzyszem na grzbiecie, zabawka na sznurku, do ciągnięcia dla Maluszków. Myszka to edukacyjna, drewniana zabawka, która zachęci każde dziecko do aktywności fizycznej. Porusza się na kółkach, co pozwala na wykorzystanie zabawki do popychania jak i do ciągnięcia i to zarówno w warunkach domowych jak i na spacerze. Gumowa otoczka kółek chroni nawierzchnię przed uszkodzeniami oraz zabawką przed zarysowaniami. Do zwierzątka przymocowany jest sznureczek, który umożliwia ciągnięcie zabawki. Myszka ma obracaną głowę. Zabawka jest śliczna i z pewnością spodoba się każdemu Maluszkowi!


Drewniana Myszka pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka oraz wspomaga jego rozwój ruchowy i motorykę, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową, korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny. Nasza zabawka przeznaczona jest dla dzieci w okresie raczkowania, dla uczących się stawiania pierwszych kroków oraz dla tych, które umiejętność chodzenia mają w pełni opanowaną. Zabawka została staranne zaprojektowana i wykonana co daje gwarancję udanej zabawy. Myszka zapakowana jest w kolorowe, kartonowe opakowanie.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku: 12M+.
  • Wymiary: 17 x 13 x 8 cm.
  • Producent: SEVI.

Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.


Jeszcze więcej edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie, serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA ZABAWKA NA SZNURKU

DREWNIANA ZABAWKA NA SZNURKU

Myszka pchajka dla Dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: