LEW NA SZNURKU DREWNIANA ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA

Nowy

Pchajka dla Dzieci.

Więcej szczegółów

72,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie i ciągnięcie przedmiotu, rozwój motoryczny dziecka, zachęta do aktywności fizycznej.

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany LEW z przyjacielem Ptaszkiem na grzbiecie, zabawka na sznurku, do ciągnięcia dla Maluszków. Lew to edukacyjna, drewniana zabawka, która zachęci każde dziecko do aktywności fizycznej. Porusza się na kółkach, co pozwala na wykorzystanie zabawki do popychania jak i do ciągnięcia i to zarówno w warunkach domowych jak i na spacerze. Gumowa otoczka kółek chroni nawierzchnię przed uszkodzeniami oraz zabawką przed zarysowaniami. Do zwierzątka przymocowany jest sznureczek, który umożliwia ciągnięcie zabawki. Lew ma obracaną głowę. Zabawka jest śliczna i z pewnością spodoba się każdemu Maluszkowi!


Drewniany Lew wpływa na wyobraźnię i kreatywność dziecka oraz wspomaga jego rozwój ruchowy i motorykę, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową, korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny. Lew na sznurku przeznaczony jest dla dzieci w okresie raczkowania, dla uczących się stawiania pierwszych kroków oraz dla tych, które umiejętność chodzenia mają w pełni opanowaną. Lew na Sznurku to drewniana, edukacyjna zabawka. Jej staranne zaprojektowanie i wykonanie to gwarancja udanej zabawy.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku: 12M+.
  • Wymiary: 17 x 13 x 8 cm.
  • Producent: SEVI.

Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.


Jeszcze więcej edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie, serdecznie zapraszamy. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

LEW NA SZNURKU DREWNIANA ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA

LEW NA SZNURKU DREWNIANA ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA

Pchajka dla Dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: