KONIK NA SZNURKU DREWNIANA ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA

Nowy

Drewniany Konik dla Maluszków.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

68,76 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie i ciągnięcie przedmiotu, rozwój motoryczny dziecka, zachęta do aktywności fizycznej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu pięknego, drewniane Konika Pegaza na sznurku, zabawkę do ciągnięcia dla Maluszków. PEGAZ to edukacyjna, drewniana zabawka, która zachęci każde dziecko do aktywności fizycznej. Konik porusza się na kółkach, co pozwala na wykorzystanie zabawki do popychania jak i do ciągnięcia i to zarówno w warunkach domowych jak i na spacerze. Do zwierzątka przymocowany jest sznureczek, który umożliwia ciągnięcie zabawki. Skrzydła Pegaza wykonane są z błyszczącego materiału. Nasz Konik jest piękny i z pewnością spodoba się każdemu Maluszkowi!
Drewniany Konik wpływa na wyobraźnię i kreatywność dziecka oraz:
-
wspomaga rozwój ruchowy i motorykę,
- kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową,
- korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny.


Konik na sznurku przeznaczony jest dla dzieci w okresie raczkowania, dla uczących się stawiania pierwszych kroków oraz dla tych, które umiejętność chodzenia mają w pełni opanowaną. Konik na Sznurku to drewniana, edukacyjna zabawka. Jej staranne zaprojektowanie i wykonanie to gwarancja udanej zabawy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku: 12M+.
Wymiary: 14 x 13 x 8 cm.
Producent: SEVI.
Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.


Jeszcze więcej edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie, serdecznie zapraszamy. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

KONIK NA SZNURKU DREWNIANA ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA

KONIK NA SZNURKU DREWNIANA ZABAWKA DO CIĄGNIĘCIA

Drewniany Konik dla Maluszków.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: