STRAŻ POŻARNA SORTER NA SZNURKU

Nowy

Drewniana zabawka do ciągnięcia.

Więcej szczegółów

174,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Dopasowywanie elementów, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, chwytanie, ciągnięcie przedmiotu, ćwiczenia paluszków, ocenianie odległości od przedmiotów.

Więcej informacji

Straż Pożarna na sznurku to połączenie edukacyjnej zabawki manualnej do ciągnięcia z sorterem kształtów. To edukacyjna drewniana zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. Samochód strażacki z pewnością zachęci każde dziecko do aktywności fizycznej a także jest to zabawka która:
• wspomaga rozwój ruchowy i motorykę dziecka, 
• kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową,

• korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny
• przyczyni się do poznawania kolorów i kształtów oraz do rozwijania myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze.


Ruchome i obracane elementy w Straży pożarnej uatrakcyjniają zabawę i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Przymocowany sznureczek umożliwia ciągnięcie zabawki. Straż porusza się na kółkach dzięki czemu można wykorzystać ją zarówno w warunkach domowych jak i na spacerze.
Drewniana Straż pożarna przeznaczona jest dla dzieci w okresie raczkowania, dla uczących się stawiania pierwszych kroków oraz dla tych, które umiejętność chodzenia mają w pełni opanowaną.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary zabawki: 26 x 16 x 20 cm.
Producent: MANHATTAN TOY.
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.

Jeszcze więcej edukacyjnych i kreatywnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

STRAŻ POŻARNA SORTER NA SZNURKU

STRAŻ POŻARNA SORTER NA SZNURKU

Drewniana zabawka do ciągnięcia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: