KARUZELA DREWNIANY PCHACZ NA KIJKU

Nowy

Kolorowa zabawka dla Dzieci.

Więcej szczegółów

55,60 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, trenowanie chwytania i pchania przedmiotu.

Więcej informacji

Najważniejszą aktywnością dziecka, która dostarcza jemu przyjemności i stanowi jednocześnie motor jego rozwoju jest zabawa, a jeśli zabawa to wraz z drewnianym pchaczem, który jest nieodzownym atrybutem każdego brzdąca. Patyk, ruszające się kolorowe elementy, przyjemne dźwięki przy chodzeniu to zapowiedź radosnych spacerów.


Pchacz to zabawka, która zachęci dziecko do aktywności fizycznej. Kolorowa karuzela wspomaga rozwój ruchowy, koordynację oraz motorykę, uczy przestrzennej orientacji, zapoznaje dziecko z ruchem i prędkością. To zabawka, którą można 
postukać i potrząsnąć, odwrócić i przewrócić. Jest wykonana z trwałego i dobrej jakości materiału więc będzie długo służyła zabawie. Kolorowe elementy przyciągają uwagę dziecka i zachęcają je do odkrywania otaczającego świata.  Na końcu zabawki zamontowanych zostało 8 kolorowych patyczków na sznureczkach, każdy w innym kolorze. Podczas pchania karuzela się obraca a patyczki wirują dookoła, dodatkowo podczas pchania zabawka wesoło terkocze.


Kolorowa karuzela może być wykorzystany zarówno przez dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z chodzeniem jak i przez te, które tą trudną sztukę już opanowały. Zabawka jest wyposażona w kij z wygodnym uchwytem ( skręcany z dwóch części) a kółka posiadają gumową otoczkę dzięki czemu może być użytkowana zarówno w domu jak i na spacerze.
Nasz pchacz na kijku sprawi, że Wasze spacery będą niezapomniane!

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 12M+.
Producent: CLASSIC WORLD
Wymiary: długość całkowita 48cm.
Długość kijka: całość 44cm, jedna część 22cm.

Zabawka spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty. Jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna.

Szukasz jeszcze więcej edukacyjnych zabawek, zapraszamy do zapoznania się z pozostała ofertą.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

KARUZELA DREWNIANY PCHACZ NA KIJKU

KARUZELA DREWNIANY PCHACZ NA KIJKU

Kolorowa zabawka dla Dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: