MOTYL DREWNIANY PCHACZ NA KIJKU

Nowy

Drewniana zabawka do pchania.

Więcej szczegółów

59,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najmłodszych (0 - 2)
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie i pchanie przedmiotu, zdolności manualne, zachęca do aktywności fizycznej

Więcej informacji

Najważniejszą aktywnością dziecka, która dostarcza jemu przyjemności i stanowi jednocześnie motor jego rozwoju jest zabawa. Jeśli zabawa to wraz z drewnianym pchaczem, który jest nieodzownym atrybutem każdego brzdąca. Patyk, ruszające się kolorowe elementy, przyjemne dźwięki przy chodzeniu to zapowiedź radosnych spacerów.


Pchacz to zabawka, która zachęci dziecko do aktywności fizycznej, wspomaga rozwój ruchowy, koordynację oraz motorykę. Uczy przestrzennej orientacji, zapoznaje dziecko z ruchem i prędkością. To zabawka, którą można 
postukać i potrząsnąć, odwrócić i przewrócić. Jest wykonana z trwałego i dobrej jakości materiału więc będzie długo służyła zabawie. Kolorowe elementy przyciągają uwagę dziecka i zachęcają je do odkrywania otaczającego świata.


Motylek może być wykorzystany zarówno przez dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z chodzeniem jak i przez te, które tą trudną sztukę już opanowały. Zabawka jest wyposażona w kij z wygodnym uchwytem a kółka posiadają gumową otoczkę dzięki czemu może być użytkowana zarówno w domu jak i na spacerze. Pchacz na kijku z Motylem sprawi, że Wasze spacery będą niezapomniane!

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 12M+.
Producent: HAPE

Zabawka spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty. Jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna.

Szukasz jeszcze więcej edukacyjnych zabawek, zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MOTYL DREWNIANY PCHACZ NA KIJKU

MOTYL DREWNIANY PCHACZ NA KIJKU

Drewniana zabawka do pchania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

23 Inne produkty w tej samej kategorii: