MOTYL DREWNIANA ZABAWKA DO PCHANIA

Nowy

Drewniany pchacz na kijku.

Więcej szczegółów

61,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, trenowanie chwytania i pchania przedmiotu, zachęca do aktywności fizycznej.

Więcej informacji

Najważniejszą aktywnością dziecka, która dostarcza jemu przyjemności i stanowi jednocześnie motor jego rozwoju jest zabawa. Jeśli zabawa, to wraz z drewnianym pchaczem, który jest nieodzownym atrybutem każdego brzdąca. Patyk, ruszające się kolorowe elementy, przyjemne dźwięki przy chodzeniu to zapowiedź radosnych spacerów. Pchacz to zabawka, która zachęci dziecko do aktywności fizycznej, wspomaga jego rozwój ruchowy, koordynację oraz motorykę. Uczy przestrzennej orientacji, zapoznaje dziecko z ruchem i prędkością. To zabawka, którą można postukać i potrząsnąć, odwrócić i przewrócić. Jest wykonana z drewna, z trwałego i dobrej jakości materiału więc będzie długo służyła zabawie. Kolorowe elementy przyciągają uwagę dziecka i zachęcają je do odkrywania otaczającego świata.


Pchacz Motylek może być wykorzystany zarówno przez dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z chodzeniem jak i przez te, które tą trudną sztukę już opanowały. Zabawka jest wyposażona w kij z wygodnym uchwytem a kółka posiadają gumową otoczkę dzięki czemu może być użytkowana zarówno w domu jak i na spacerze. Pchacz na kijku z Motylem sprawi, że Wasze spacery będą niezapomniane!

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary: 56,5 x 14,8 x 16,1 cm.
Producent: HAPE.
Zabawka spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty. Jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna.

Szukasz jeszcze więcej edukacyjnych zabawek, zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MOTYL DREWNIANA ZABAWKA DO PCHANIA

MOTYL DREWNIANA ZABAWKA DO PCHANIA

Drewniany pchacz na kijku.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: