KOSTKA SENSORYCZNA GRYZAK LUSTERKO METKI

Nowy

Kostka dla najmłodszych.

Więcej szczegółów

129,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 6M+
Tworzywo wykonania Materiały o różnej fakturze
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów.

Więcej informacji

Kostka edukacyjna marki Manhattan Toy to pięć aktywnych stron, z których każda w inny sposób stymuluje dziecko. Kostka zawiera elementy piszczące, grzechoczące, szeleszczące oraz lusterko. Kostka sensoryczna rozwija Dziecko poprzez zabawę, odkrywanie i poznawanie. Pobudza zmysły i odkrywa przed Maluszkiem świat kształtów, kolorów, różnych struktur materiałów. Kostka dzięki swojej budowie oraz licznym dodatkom, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zachęca nawet najmłodsze Dziecko do  aktywnego chwytania przedmiotów, obracania, potrząsania, rzucania oraz pobudza do ćwiczenia małej motoryki. Kolorowe elementy, tasiemki, szeleszczące i grzechoczące elementy oraz lusterko z pewnością zainteresują każdego Malucha.
Nasza Kostka Sensoryczna pozostanie z Wami na dłuuuugo, dostarczając radość Dziecku każdego dnia!

  • Zabawka zalecana dla dzieci w wieku: 6M+.
  • Wymiary: 16,5 x 16,5 x 16,5 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979 roku. W jej ofercie znajdują się zabawki o wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne co potwierdzają normy europejskie EN-71, amerykańskie ASTM oraz CPSC. Tworzone są po to, aby bawiąc - uczyły, inspirowały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny, oddziaływały na zmysły dziecka. Zgodnie z maksymą "zabawa z wyobraźnią". 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

KOSTKA SENSORYCZNA GRYZAK LUSTERKO METKI

KOSTKA SENSORYCZNA GRYZAK LUSTERKO METKI

Kostka dla najmłodszych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: