OBROTOWY DREWNIANY GRYZAK KOSTKI SENSORYCZNE

Nowy

Manualna zabawka dla Maluszków

Więcej szczegółów

91,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 0M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów, manipulacja paluszkami i rączkami.

Więcej informacji

Kostki w kolorach tęczy to manualna zabawka wraz z gryzakiem. Kostki połączone zostały ze sobą elastycznym sznurkiem, dzięki któremu dziecko może je układać na wiele różnych sposób. Miękkie krawędzie sprawiają, że gryzak od firmy Manhattan Toy to idealna zabawka na czas ząbkowania. Ta przestrzenna zabawka przeznaczona jest dla dzieci od najmłodszych lat. Dzięki swojej formie i wygodnej dla dziecka budowie łatwo mogą ją chwycić małe rączki.

  • Gryzaczek zalecany dla najmłodszych dzieci, 0+
  • Wymiary: 10 x 3 x 10 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY. Ten produkt spełnia normy bezpieczeństwa EN71 i CPSIA.

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

OBROTOWY DREWNIANY GRYZAK KOSTKI SENSORYCZNE

OBROTOWY DREWNIANY GRYZAK KOSTKI SENSORYCZNE

Manualna zabawka dla Maluszków

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: